නිකී ජෑම් ඉන්ෆිනිටි ටුවර් මියාමි ප්‍රසංගය අතරතුරදී ඔහුගේ අතීතය නැවත ලබා දෙයි.

2018 චරිතාපදාන Netflix මාලාව El Ganador අල්ලා නිකී ජෑම්ගේ කැලඹිලි සහිත හැදී වැඩීම සහ අභියෝගාත්මක සංගීත දිවිය, නමුත් ඔහුගේ 2022 Infinity සංචාරය විවෘත කරන සහතික සහ අභිප්‍රේරණ වීඩියෝවේ හොඳම ප්‍රකාශය ලෙස, “මම දේවල් නිවැරදි ආකාරයට කිරීමට පටන් ගත් විට, මගේ ජීවිතය වෙනස් වීමට පටන් ගත්තේය.”

ඉරිදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 6) FTX Arena හිදී සිදු වූ ඔහුගේ Miami pitstop ඔහුගේ ජයග්‍රහණ පමණක් නොව, ඔහුගේ කැපකිරීම් සහ සාර්ථක කතාව පිළිබිඹු කරන පුද්ගලික කථාන්දර රසිකයින් මතක මාවතට ගෙන ගියේය.

රාත්‍රී 8:30 ට (දේශීය වේලාවෙන්), පෝටෝ රිකෝ ගායකයා සහ රැප් ගායකයා වේදිකාවට ඇතුළු වූ අතර, පසුබිම් ගායන ශිල්පියෙකු, ගිටාර් වාදකයෙකු සහ ජවසම්පන්න පසුබිම් නර්තන ශිල්පීන් කණ්ඩායමක් සමඟ DJ Bash එක් විය. ඔහු ඔහුගේ “Te Robare” ගීතයෙන් සංදර්ශනය ආරම්භ කළේය. “ඩිමෙලෝ පාපි,” ඔහු පිරිසට කීවේය. “අපි ගෙදර. ඔවුන් මට කියනවා මියාමිට හොඳම සෙනඟ ඉන්නවා කියලා.

ඔහු 2014 වසරේ ඔහුගේ “Hoy Voy A Beber” ප්‍රශංසා කිරීමට පෙර ඔහුගේ ගීත “Bella y Sensual” සහ “El Perdon” දිගටම ගායනා කළේය. “මෙම ගීතය මාව නැවත ලෝකයට ගෙන ආවා [music] මට ගීතයක් අවශ්‍ය වූ විට දර්ශනය,” ඔහු පැවසීය. “මම කිව්වා, ‘දෙවියනේ, මට හිට් එකක් ඕනේ’ කියලා, මේ ගීතය ඉපදුණා.”

Ozuna, Romeo Santos, Daddy Yankee සහ Enrique Iglesias පෙර සහයෝගීතාවයන් ඉටු කිරීමට සම්බන්ධ නොවූවත්, “ඔබට තෑග්ගක් නොගෙන මට මියාමි හි සංදර්ශනයක් කළ නොහැකි” බවට නිකී සහතික විය. ඔහුගේ පළමු රාත්‍රියේ විශේෂ ආරාධිත අමුත්තා වූයේ Jam ගේ අටවන චිත්‍රාගාර ඇල්බමයේ කොටසක් වන “Polvo” රඟ දැක්වීමට Myke Towers ය. අනන්තය. පසුව ඔහු “ෆෑන් ඩි ටස් ෆොටෝස්” ඉදිරිපත් කළ අතර එය කට්ටලයෙන් පිටත පළමු ගීතය සලකුණු කර අංක 1 ට පත් විය. දැන්වීම් පුවරුව ලතින් 2021 මුල ගුවන් ධාවන සටහන.

සැබෑ නිකී විලාසිතාවෙන්, කලාකරුවා (උපත නික් රිවේරා කැමිනෙරෝ) FTX Arena පූර්ණ රාත්‍රී සමාජ ශාලාවක් බවට පත් කරමින්, පසුපසට-පසු-පසු පහරවල් සමඟ රසිකයින්ට තිළිණ කළේය.

ඔහු “Te Bote,” “Otro Trago,” “Mi Cama,” “Ay Vamos” සහ “Poblado” ඇතුළු රීමික්ස් ඉදිරිපත් කළේය. “Me Voy Pa’l Party”, “Yo No Soy Tu Marido”, “Donde Estan Las Gatas” සහ “La Combi” වැනි වසර 20 කට වඩා පැරණි ගීත ඔහු විසින් ඉදිරිපත් කරන ලදී. ඔහු වයස අවුරුදු 19 දී සහ ඒ caserio Daddy Yankee සමග Puerto Rico හි.

ඔහුගේ ප්‍රසංගය අතරතුර, නිකී ඔහුගේ ගිවෙන්චි කළු ඩෙනිම් ජැකට් සහ නයික් ඩන්ක් පැන්ඩා යුගලයක් පවා සමූහයා වෙත විසි කළ අතර, රාත්‍රිය පුරාම ඔහුගේ මේස් තුළ රැඳී සිටියේය.

සමාජයේ අත්දැකීම් එකතු කරමින් ඔහු ඩොමිනිකන් වෙත ආරාධනා කළේය dembow තරු එල් ඇල්ෆා ඔවුන්ගේ බෝවන ධාවන පථය වන “පිකෙටේ” සහ එල් ඇල්ෆාගේ “4K” ඉටු කරයි. “2015 දී, මම මගේ වෘත්තීය ජීවිතය ආරම්භ කරන විට, නිකී කිසිවක් හුවමාරු කර නොගෙන මට සහාය දුන් පළමු කලාකරුවා විය. dembowsero සිහිපත් කළා. නිකී පිළිතුරු දුන්නේ, “ඇල්ෆා, මම ඔබට ලබා දුන් සහයෝගය ගැන නොව, එම සහයෝගයෙන් ඔබ කළ දේ ගැන ඔබ දැන ගැනීමට මට අවශ්‍යයි.”

ඉන්පසු ඔහු “El Amante,” “Ojos Rojos,” “Si Tu La Vez” සහ “Hasta El Amanecer” ඇතුළු ඔහුගේ ආදර රෙගේටන් ගීත කිහිපයක් ඉදිරිපත් කළේය. “කොලොම්බියාව මට ලබා දුන් ආදරයට ස්තුතිවන්ත වන්න, මම වසර 10 ක් පිරිසිදුව සිටියෙමි,” ඔහු බෙදා ගත්තේය. “එතනදී මම සොයාගත්තා champeta සංගීත, vallenatoසහ Silvestre [Dangond],” ඔහු විවාහ ප්රියතම “Casate Conmigo” ඉටු කිරීමට පෙර පැවසීය.

“මගේ වයස අවුරුදු 41 යි, නමුත් මම තවමත් විශ්‍රාම යන්නේ නැහැ,” ඔහු ප්‍රසංගය අවසානයේ පැවසුවේ, ඔහු සහ ඩැඩී යැංකි තවමත් රෙගේටන් ගායනා කරන මහලු මිනිසුන් ලෙස පෙනී සිටිමිනි. රාත්‍රී 10:30 ට පමණ ප්‍රසංගය අවසන් වූයේ “X” සහ “Travesuras” යන ගායනයන් සමඟිනි.

CMN Events විසින් ඉදිරිපත් කරන ලද Infinity Tour, අනෙකුත් නගර අතර ටෙක්සාස්, කැනඩාව සහ කැලිෆෝනියාවේ දිගටම පවතිනු ඇත.

Next Post

The Weeknd 'The Simpsons' හි 'Dream' Cameo නිවේදනය කරයි: 'මේ එක ගැන ආඩම්බරයි'

Mon Mar 7 , 2022
චන්ද්‍ර රාශියකට පෙර, සති අන්තය කිව්වා විවිධත්වය“පැහැදිලි බාල්දි ලැයිස්තුවක් වැඩ කිරීමට වනු ඇත සිම්සන්ස්. එය සිහිනයක් වනු ඇත – ඔවුන් මෙය කියවන්නේ නම්, ඔවුන් පහත වැටුණහොත් මට ඇත්තෙන්ම හොඳ අදහසක් ඇත. සජීවිකරණ සංදර්ශනයේ නිර්මාපකයින්, ඇත්ත වශයෙන්ම, එය කියවමින් සිටි බව පෙනේ. එය පැවැත්මට කතා කිරීමෙන් වසර දෙකකට පමණ පසු, “බ්ලයිඩින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.