බර්ටි ගුණතිලක දැයෙන් සමුගනී

මෙරට ප්‍රවීණ හා ජනප්‍රිය ප්‍රහසන රංගන ශිල්පියකු වූ බර්ටි ගුණතිලක මහතාගේ දේහය පිළිබඳ අවසන් කටයුතු බොරැල්ල කනත්තේ දී අද (7) පස්වරුවේ සිදුකෙරිණි.

Next Post

Tears for Fears' 'The Tipping Point' Billboard's Top Album Sales Chart හි අංක 1 ස්ථානයට පැමිණේ

Mon Mar 7 , 2022
බිය සඳහා කඳුළු‘ ටිපින් පොයින්ට් මත අංක 1 දී මංගල දැන්වීම් පුවරුවගේ ඉහළම ඇල්බම අලෙවිය MRC දත්ත වලට අනුව, මාර්තු 3 න් අවසන් වන සතිය තුළ එක්සත් ජනපදයේ පිටපත් 29,000 ක් අලෙවි වන ප්‍රස්ථාරය (මාර්තු 12 දිනැති). MRC දත්ත 1991 දී විකුණුම් නිරීක්ෂණය කිරීම ආරම්භ කළ දා සිට එය (Roland […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.