බ්‍රිතාන්‍ය පුවත්පතක් කේට් මිඩ්ල්ටන් ගැන විවේචනාත්මක තීරුවක් මකා දමා ඇත

මාලිගාවේ බලපෑම් හේතුවෙන් කෑල්ල ඇදගෙන ගොස් ඇති බව Telegraph මූලාශ්‍රයක් BuzzFeed News වෙත ප්‍රතික්ෂේප කළ නමුත් එම වාර්තාව පිළිබඳව අදහස් දැක්වීම පුවත්පත ප්‍රතික්ෂේප කළේය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න

Mon Mar 7 , 2022
එන්නත් නොගත් අයට දැනුම් දීමක් කොවිඩ්-19 බලපෑම ලබා ගැනීම සඳහා රජය විසින් ගෙන යන එන්නත්කරණය කිරීමේ වැඩසටහනට අනුව අද (07) දිනයේ ද ස්ථාන කිහිපයකම එම වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ. එහි සෞඛ්‍ය‍ය අංශවල උපදෙස් මත එම වැඩසටහන් සිදුකෙරේනු ඇත. The post අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.