බිඩෙන්-පුටින් සමුළුව ප්‍රධාන පෙරළියකින් තොරව අවසන් විය – සහ රුසියානු නායකයා අවධානයට ලක් විය

එක් රුසියානු මාධ්‍යවේදියෙක් පැවසුවේ “පුටින්ට අවශ්‍ය දේ හරියටම ලැබුණා” කියායි.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

සංචාරක ප්‍රවර්ධන කාර්යාංශය අතර අවබෝධතා ගිවිසුමක

Mon Mar 7 , 2022
ශ්‍රී ලංකාව ආකර්ශනීය සංචාරක ගමනාන්තයක් ලෙස ප්‍රවර්ධනය කිරීම සඳහා එමිරේට්ස් ගුවන් සමාගම සහ සංචාරක ප්‍රවර්ධන කාර්යාංශය අතර අවබෝධතා ගිවිසුමකට අත්සන් තබා තිබෙනවා. එමිරේට්ස් ගුවන් සමාගමේ බටහිර ආසියානු හා ඉන්දීය සාගර කලාපීය වානිජ මෙහෙයුම් ජ්‍යෙෂ්ඨ උපසභාපති අහමඩ් කූරි සහ සංචාරක ප්‍රවර්ධන කාර්යාංශයේ සභාපතිනි කිමාලි ප්‍රනාන්දු ඩුබායිහි පිහිටි එමිරේට්ස් මූලස්ථානයේ දී එම […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.