මධ්‍යම සී එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම ප්‍රස්ථාර තරඟයේදී බිය සඳහා කඳුළු අභිබවා යයි

හොඳ වේගයකින් යුත් එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාර තරඟයකදී, මධ්‍යම සී 23 (Central Cee හරහා) හිප්-හොප් කලාකරුවාගේ පළමු නායකයා සඳහා අවසාන හැරීමේදී ඉදිරියට ඇදෙයි.

ලන්ඩනයේ ෂෙපර්ඩ්ස් බුෂ්හි උපත ලද, සෙන්ට්‍රල් සී (සැබෑ නම ඕක්ලි නීල් එච්ටී සීසර්-සු) වඩා හොඳ ය. 23රැප් ගායකයාගේ දෙවන වසර මිශ්‍රණය, එනම් අංක 1 හි මංගල. වසරකට පෙර, ඔහුගේ මංගල දර්ශනය වල් බටහිර නිල UK ඇල්බම් ප්‍රස්ථාරයේ අංක 2 ට ගියා.

නායකත්වය දුන් පසු සති මැද සමීක්ෂණය’80 ගණන්වල ජනප්‍රවාද බිය සඳහා කඳුළු සමඟ දෙවන ස්ථානයෙන් සෑහීමට පත් විය යුතුය ටිපින් පොයින්ට් (කොන්කෝඩ්).

එය 2005 සිට Roland Orzabal සහ Curt Smith සඳහා වූ මුල්ම සම්පූර්ණ ඇල්බමය වන අතර, එය 1993 සිට සංගීත කණ්ඩායමේ පළමු UK Top 5 පෙනුමයි. මූලද්‍රව්‍යමය අංක 5ට ගියා. ටිපින් පොයින්ට් එක්සත් රාජධානියේ වැඩියෙන්ම අලෙවි වන වයිනයිල් නිකුතුව ලෙස සතිය අවසන් කරයි.

ලැයිස්තුවේ තවත් පහළට, Avril Lavigne සඳහා අංක 3 මංගල දර්ශනය භුක්ති විඳියි Luv Sux (Parlophone), ඇගේ හත්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය. එය කැනේඩියානු පොප් ගායකයාගේ 2007 සිට එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාරයේ හොඳම උත්සාහයයි. හොඳම මගුලක් උඩටම ගියා.

පුරාවෘත්තය ස්මිත්ස් ගිටාර් වාදකයෙක් ජොනී මාර් ඔහුගේ ඉහළම ඒකල පෙනුම සමඟින් උණ සිහින ලකුණු 1-4 (BMG). ඔහුගේ පෙර සංකලනය වූ ඇල්බමය උණ සිහින නව කෘති සහිත EPs, අංක 4 හි අලුත් ය, ඔහුගේ පෙර ඒකල හොඳම, 2018 සඳහා අංක 7 අභිබවා යමින් වල්ගා තරුව අමතන්න.

අවසාන වශයෙන්, ඕස්ට්රේලියානු රොක් සංගීත කණ්ඩායම තරුණ කල්ලිය සමඟ Top 10 වෙත පියාසර කරන්න තථ්‍ය කාලීන දේවදූතයා (Warner Records), ඔවුන්ගේ තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය. දේවදූතයා අංක 10 ට අලුත් වන අතර, ලන්ඩන් පදනම් කරගත් සිඩ්නි ඇඳුමේ පළමු මාතෘකාව බවට පත් වේ එක්සත් රාජධානියේ

නිල එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාර දේශීය වේලාවෙන් සිකුරාදා අග ප්‍රකාශයට පත් කෙරේ.

Next Post

ස.ජ.බ ට කුණු බිත්තර ප්‍රහාරයක්

Mon Mar 7 , 2022
ඇතුළුකෝට්ටේ පිහිටි සමගි ජන බලවේගයේ ප්‍රධාන කාර්‍යාලයට මීට මොහොතකට පෙර කුණු බිත්තර ප්‍රහාරයක් එල්ල වී තිබේ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.