මැෂින් ගන් කෙලීට අවශ්‍ය වන්නේ ඔහුගේ විවාහ මංගල්‍යයේදී ‘බිරිඳ’ මෙගන් ෆොක්ස් සමඟ BTS රඟ දැක්වීමට ය: නරඹන්න

මැෂින් තුවක්කු කෙලී නටන්න අවසර ගන්න කැමතියි BTS ඔහුගේ විවාහ මංගල්යයේදී. රැපර්-පන්ක් රොකර් ඔහුගේ පෙනුමෙන් හෙළි විය Ellen DeGeneres Show සඳුදා (මාර්තු 7) ලෝකයේ සියලුම බෝයිබෑන්ඩ් අතර, ඔහු සහ ඔහුගේ පෙම්වතිය වන මේගන් ෆොක්ස් දිවුරුම් දෙන විට K-pop සංවේදනය වේදිකාවට ගෙන ඒමට ඔහුට අවශ්‍ය විය – කෙසේ වෙතත්, NSYNC සමීප අනුශූරයෙකි.

එලන් ඔහුගේ “දැවෙන ප්‍රශ්න” කොටසේදී ඔහුගේ මංගල සංගීත කණ්ඩායම ලෙස ඔහුට අවශ්‍ය කුමන බෝයිබෑන්ඩ් දැයි ඇසූ විට, ඔහු ඔහුගේ විකල්පයන් ප්‍රවේශමෙන් කිරා මැන බැලුවේය. “මම වැඩිපුරම සින්දු දන්නේ මොන බෝයි බෑන්ඩ් එකේද? නිසැකවම NSYNC,” ඔහු ප්‍රදර්ශනයේ පුනරාවර්තන වේගවත් ප්‍රශ්න සහ පිළිතුරු මාලාවේදී පැවසීය. “නමුත් මම පුදුම සහගත ලෙස මේ සියලු කරුණු දන්නේ කුමන සංගීත කණ්ඩායම ගැනද? BTS.”

MGK (උපත කොල්සන් බේකර්) ට අනුව, BTS ඔහු “මම කරනවා” යැයි පවසන විට පෙනී සිටීමට වැඩි ඉඩක් ඇත්තේ ඔහු දැනටමත් “නටන්නට අවසර” කණ්ඩායම සමඟ සම්බන්ධ වී ඇති බැවිනි. “මට ඔවුන්ව මුණගැසුණේ බිල්බෝඩ් සම්මාන උළෙලේදී, ඔවුන් මාව හමුවීමට පෙලඹුණා” ඔහු විකට නළුවාට පැවසීය. “මම හිතන්නේ මට BTS පැමිණීමට වඩා හොඳ අවස්ථාවක් තිබේ.”

බේකර් විවාහ ගිවිස ගත්තා ජනවාරි මාසයේදී ෆොක්ස් වෙත, සහ ඔහුගේ මෑත කාලීන රූපවාහිනී සංදර්ශනවලදී ඇය සමඟ ඇති සම්බන්ධය ගැන විවෘතව ඇත. ඔහු ජේම්ස් කෝර්ඩන්ට පැවසීය පෙබරවාරි මාසයේදී ඔහු රතු ගංගාවක් සහිත ගොතික් පසුබිමක විවාහ වීමට බලාපොරොත්තු වන අතර, ඔවුන්ගේ පැරණි නිවසේ ඔවුන් එකට අත්විඳින අද්භූත සිදුවීම් ගැන කතා කළේය. සම්මුඛ පරීක්ෂණය DeGeneres සමඟ.

“අපිව සම්බාහනය කරන කාන්තාව, ‘ඔව්, මම මේ ගෙදරදී ඔබව සම්බාහනය කරන සෑම අවස්ථාවකම ඔබේ මේසයේ කෙළවරේ මෙම අඳුරු සෙවනැලි රූපය මම දුටුවෙමි,” ඔහු විස්තර කළේය. “මේගන් මට කතා කරලා කියනවා, ‘ඔයා දැන් ගෙදර එන්න ඕනේ, නිදන කාමරයේ දොර ඇරුණා’ කියලා. ඊට පස්සේ දවසක් අපි ඇඳේ වැතිරිලා ඉන්නකොට නිදන කාමරේ දොර ඇරුණාම මට හිතුනා ‘අනේ දෙවියනේ අපි මෙතනින් යන්න ඕනේ’ කියලා.

එම කාන්තාව වරක් ඔහුගේ අනාගත සහකරු හෝ සහකාරිය ඉදිරියේ ඔහුව අපහසුතාවයට පත් කළ බව “ඉමෝ ගර්ල්” ගායකයා හෙළි කළේය. “ඇය මගේ බඩ සම්බාහනය කරන අතර මේගන් මා අසල චිත්‍රපටයක් නරඹමින් සිටින අතර ඇය ‘ඔබේ බඩේ ගෑස් ගොඩක් තිබේ’ වැනිය. ඒ වගේම මම, මගේ බිරිඳ එතන ඉන්නවා, නෑ නෑ නෑ වගේ.”

ඔව්, සංගීතඥයා ෆොක්ස්ව ඔහුගේ “බිරිඳ” ලෙස හැඳින්වීය. එය හුදෙක් ඔහුගේ අනාගත මිස්ස් වෙත සෙනෙහස දැක්වීමක් ද නැතහොත් අහම්බෙන් ඔවුන්ගේ විවාහක තත්ත්වය හෙළි කරන දිව ලිස්සා යාමක් ද යන්න පැහැදිලි නැත, නමුත් දැන්වීම් පුවරුව අදහස් දැක්වීම සඳහා MGK හි නියෝජිතයා වෙත පැමිණ ඇත.

එලන්ගේ “දැවෙන ප්‍රශ්න” සහ ඔහුගේ සම්මුඛ සාකච්ඡාව සඳහා MGK ගිනි නිවන පිළිතුරු පහතින් නරඹන්න:

Next Post

3 වන සතිය: සතියේ බේස්බෝල් ක්‍රීඩකයින්

Mon Mar 7 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 බේස්බෝල් වාරයේ 3 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩකයින් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.