යුක්‍රේන තරුණියක් කොළඹ රුසියානු තානාපති කාර්යාලය ඉදිරිපිට විරෝධතාවක

යුක්‍රේන ජාතික නරුණියක් කොළඹ රුසියානු තානාපති කාර්යාලය ඉදිරිපිටට පැමිණ විරෝධතා පුවරුවක් ප්‍රදර්ශනය කරමින් සාමකාමී ආකාරයට රුසියානු රජයට මේ මොහොතේදී විරෝධය පළ කරමින් සිටින්නීය.

Next Post

මධ්‍යම සී එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම ප්‍රස්ථාර තරඟයේදී බිය සඳහා කඳුළු අභිබවා යයි

Mon Mar 7 , 2022
හොඳ වේගයකින් යුත් එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාර තරඟයකදී, මධ්‍යම සී 23 (Central Cee හරහා) හිප්-හොප් කලාකරුවාගේ පළමු නායකයා සඳහා අවසාන හැරීමේදී ඉදිරියට ඇදෙයි. ලන්ඩනයේ ෂෙපර්ඩ්ස් බුෂ්හි උපත ලද, සෙන්ට්‍රල් සී (සැබෑ නම ඕක්ලි නීල් එච්ටී සීසර්-සු) වඩා හොඳ ය. 23රැප් ගායකයාගේ දෙවන වසර මිශ්‍රණය, එනම් අංක 1 හි මංගල. වසරකට පෙර, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.