රැන්ඩි රේන්බෝ එළඹෙන එක්සත් ජනපද පොත් සංචාරය සමඟ ඔහුගේ රෝස කණ්නාඩි වේදිකාවට ගෙන එයි

වෛරස් විකට නළුවෙකුගේ රසිකයන් රැන්ඩි රේන්බෝ, ප්රීති වන්න! උපැස් යුවලක් පැළඳ සිටින උපහාසාත්මක ගායකයා අප්‍රේල් මාසයේදී ඔබ අසල නගරයකට පැමිණෙනු ඇත.

සඳුදා (මාර්තු 7), රේන්බෝ ඔහුගේ ඉදිරි පොත් සංචාරය සඳහා නවතම දින කට්ටලයක් නිවේදනය කළේය. ඔහුගේ නව මතක සටහන් ප්‍රවර්ධනය කරමින්, Playing With Myself (අප්‍රේල් 19 සිට ශාන්ත මාර්ටින් මුද්‍රණාලය හරහා), රේන්බෝ ඔහුගේ ප්‍රසංගය නිව් යෝර්ක්, වොෂින්ටන් ඩීසී, ලොස් ඇන්ජලීස්, සැන් ෆ්‍රැන්සිස්කෝ, චිකාගෝ සහ ෆිලඩෙල්ෆියා වෙත අප්‍රේල් 19 සිට ගෙන එනු ඇත. සජීවී සංදර්ශනය, මාධ්‍ය නිවේදනයකට අනුව, රේන්බෝ ඇතුළත් වේ. ඒ වගේම සමහර “විශේෂ අමුත්තන්” තරුගේ ජීවිතය ගැන කතා කරනවා.

“මම ගැන ගොඩක් බොරු ප්‍රවෘත්ති තියෙනවා. වාර්තාව කෙලින් තබා අවසානයේ මිනිසුන්ට හරිත තිරය පිටුපස එබී බැලීමට මට බලා සිටිය නොහැක, ”රේන්බෝ ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. Playing With Myself ප්‍රශ්නයට පිළිතුරු දෙනු ඇත: “මැක්බුක් එකක් සහ සිහිනයක් සහිත අභ්‍යන්තරික සංගීත රංග ශාලාවකට එක් වරකට එක සංදර්ශන නාදයකින් ලෝකය සුරැකිය හැකිද?”

ඩොනල්ඩ් ට්‍රම්ප්ගේ ජනාධිපති ධුරයේ මුල් දිනවල රේන්බෝ අන්තර්ජාල ප්‍රසිද්ධියට පත් වූ අතර, එහිදී ඔහු සංදර්ශන නාදයේ සිට ප්‍රධාන පොප් ගීත දක්වා සියල්ල ප්‍රතිනිර්මාණය කළේය. හිටපු සේනාධිනායකයා ට්‍රොල් කරනවා ඔහුට හැකි සෑම විටම. අද, රේන්බෝ දිගටම උපහාසාත්මක වීඩියෝ නිර්මාණය කරයි, දැන් සාමාන්‍යයෙන් ඉලක්ක කර ඇත්තේ ටෙඩ් කෲස්, ලින්ඩ්සේ ග්‍රැහැම් සහ මාජෝරි ටේලර්-ග්‍රීන් වැනි එලිපිටම කතා කරන රිපබ්ලිකන් නීති සම්පාදකයින් මෙන්ම සිදුවෙමින් පවතින දේ පහදා දීමයි. කොවිඩ් -19 ව්යාප්ත වසංගතය.

රේන්බෝස් වෙත ප්‍රවේශපත්‍ර Playing With Myself පොත් චාරිකාව (පොතේ අත්සන් කරන ලද පිටපතක් ඇතුළත්) මාර්තු 11 සිකුරාදා දේශීය වේලාවෙන් පෙ.ව. 10ට විකිණීමට ඇත. රේන්බෝ වෙබ් අඩවිය. සංචාර දින වල සම්පූර්ණ ලැයිස්තුව පහතින් බලන්න:

  • අඟහරුවාදා, අප්‍රේල් 19 – නිව් යෝර්ක්, NY, ග්‍රාමර්සි රඟහල (ස්ට්‍රෑන්ඩ් පොත්හල සමඟ හවුල්කාරිත්වයෙන්)
  • බදාදා, අප්‍රේල් 20 – Washington DC, Sixth & I (දේශපාලනය සහ ගද්‍ය පොත්හල සමඟ හවුල්කාරිත්වයෙන්)
  • බ්‍රහස්පතින්දා, අප්‍රේල් 21 – ලොස් ඇන්ජලීස්, සීඒ, විල්ෂයර් ඊබෙල් රඟහල (පොත් සුප් සමග හවුල්කාරිත්වයෙන්)
  • සිකු., අප්‍රේල් 22 – සැන් ෆ්‍රැන්සිස්කෝ, සීඒ, ලලිත කලා මාලිගය (පොත් ඡේදය සමඟ සහයෝගීව)
  • ඉර, අප්‍රේල් 24 – චිකාගෝ, අයිඑල්, හවුස් ඔෆ් බ්ලූස් චිකාගෝ (ද බුක් ස්ටෝල් සමඟ හවුල්කාරිත්වයෙන්)
  • බ්‍රහස්පතින්දා, අප්‍රේල් 28 – ෆිලඩෙල්ෆියා, පීඒ, ද ෆිල්මෝර් ෆිලඩෙල්ෆියා (හෙඩ් හවුස් බුක්ස් සමඟ හවුල්කාරිත්වයෙන්)

Next Post

ඩොලරය රුපියල් 230ක් වෙයි

Mon Mar 7 , 2022
වහාම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි විනිමය අනුපාතිකයෙහි ඉහළ නම්‍යශීලීව ගනුදෙනු කිරීමට ඉඩ සැලසීමට ශ්‍රී ලංකා මහබැංකුව විසින් තීරණය කර තිබේ. නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් ශ්‍රී ලංකා මහ බැංකුව මේ බව. එම නිවේදනයේ සඳහන් වන්නේ ඒ අනුව විදේශ විනිමය ගනුදෙනු අමෙරිකානු එක්සත් ජනපද ඩොලර රුපියල් 230 කට නොවැඩි පවතිනු ඇති බවට අපේක්ෂා කරන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.