සත්වෝද්‍යාන නැරඹුම් ගාස්තු ඉහළට

ජාතික සත්වෝද්‍යාන දෙපාර්තමේන්තුව යටතේ ඇති සත්වෝද්‍යාන හා සෆාරි උද්‍යාන නැරඹීම සඳහා සංචාරකයන්ගෙන් අය කරන ගාස්තු ඉහළ නැංවීමට මහා භාණ්ඩාගාරය තීරණය කර ඇත.

Next Post

සෑම් ස්මිත්, නෝර්මානි 'ආගන්තුකයෙකු සමඟ නර්තනය' පිටපත් කළ බවට චෝදනා

Mon Mar 7 , 2022
සෑම් ස්මිත් හා නෝර්මානි a මුහුණ දෙමින් සිටිති කතුහිමිකම ගීත රචකයින් තිදෙනෙකු විසින් ගොනු කරන ලද ඔවුන්ගේ 2019 හි ජනප්‍රිය “ඩාන්සින් විත් අ ස්ට්‍රේන්ජර්” සම්බන්ධයෙන් නඩු පවරන ලද අතර ඔවුන් එම ගීතය එකම නම සහිත පෙර ගීතයකට “විශිෂ්ට ලෙස සමාන” බව පවසන අතර ප්‍රතික්ෂේප කරති. සිකුරාදා ලොස් ඇන්ජලීස් ෆෙඩරල් උසාවියේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.