ස්පයිඩර් මෑන් වතිකානුවට ගොස් පාප් වහන්සේට ඔහුගේම විශේෂ වෙස්මුහුණක් තෑගි කළේය.

Mattia Villardita ඇත්තටම ලෝකයේ වෙනසක් කරන එදිනෙදා සුපිරි වීරයෙක්.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

ප්‍රදේශ කිහිපයකට වැසි ස්වල්පයක්

Mon Mar 7 , 2022
කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුවෙන් නිවේදනයක් නිරිත දිග බෙංගාල බොක්ක ආශ්‍රිතව පවතින අඩු කලාපය තවදුරටත් දුර්වල ලෙස පවතින අතර, දිවයිනේ කාලගුණය කෙරෙහි එහි උෂ්ණත්වය පවතින බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. එම දෙපාර්තමේන්තුව උතුරු සහ උතුරු-මැද පළාත්වල වැසි ස්වල්පයක් ඇති විය හැකි බව ය. විට මධ්‍යම, සබරගමුව සහ ගාල්ල සහ මාතර දිස්ත්‍රික්කය රික්වලත් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.