හොන්ඩා වේදිකාවේ සිට Flo Milli “PBC (ලස්සන කළු හුරුබුහුටි)” වාදනය නරඹන්න

ඇලබාමා හි උපත ලද ප්‍රචලිත සහ විශ්වාසී රැප් ගායිකාව ඇගේ නවතම ගීය වන ‘පීබීසී (ලස්සන කළු හුරුබුහුටි)’ හොන්ඩා වේදිකාවේ ගායනා කරයි.

Next Post

ප්‍රමුඛ රුසියානු, යුක්රේන රාජ්‍ය තාන්ත්‍රිකයින් බ්‍රහස්පතින්දා තුර්කියේදී හමුවීමට

Mon Mar 7 , 2022
රුසියානු විදේශ අමාත්‍ය සර්ජි ලැව්රොව් සහ යුක්‍රේන සහකාර ඩිමිට්‍රෝ කුලේබා බ්‍රහස්පතින්දා දකුණු තුර්කියේ පැවති සංසදයේදී හමුවීමට එකඟ වී ඇති අතර, රුසියාව යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීම ආරම්භ කිරීමෙන් පසු ඉහළ පෙළේ රාජ්‍ය තාන්ත්‍රිකයින් අතර පළමු විභව සාකච්ඡා වේ. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.