2022 ACM සම්මාන සඳහා සියලුම රංගන ශිල්පීන් සහ ඉදිරිපත් කරන්නන් මෙන්න

රට සංගීතය වේගාස් හි සාදයට සූදානම්! ඉදිරියට එන Country Music ඇකඩමිය සඳහා රංගන ශිල්පීන් සහ ඉදිරිපත් කරන්නන් ප්‍රකාශයට පත් කර ඇත සම්මාන, එය මාර්තු 7 වන සඳුදා ලාස් වේගාස් හි ඇලජියන්ට් ක්‍රීඩාංගණයේදී පැවැත්වේ. ඇමේසන් හි වාණිජ බාධාවකින් තොරව සජීවීව විකාශනය කළ පළමු ප්‍රධාන සම්මාන ප්‍රදර්ශනය ලෙස මෙම සංදර්ශනය ඉතිහාසගත වනු ඇත. ප්‍රයිම් වීඩියෝ එක්සත් ජනපදය, කැනඩාව, ඕස්ට්‍රේලියාව, නවසීලන්තය සහ එක්සත් රාජධානියේ, රාත්‍රී 8 ට ආරම්භ වේ.

ඩොලි පාර්ටන්76, සම-සත්කාරකවරුන් සමඟ මෙම වසරේ උත්සවයට සත්කාරකත්වය සපයනු ඇත ජිමී ඇලන් හාගැබි බැරට්. ඉතිහාසයේ පැරණිතම සත්කාරකයා ලෙස පාර්ටන් මෙම වසරේ ප්‍රදර්ශනයේදී ඉතිහාසගත වේ ACM සම්මානසම්මාන ප්‍රථම වරට පැවැත්වුණේ 1966 දී. පාර්ටන් මීට පෙර 2000 දී ACM සම්මාන උළෙල පවත්වන ලදී.

සත්කාරකත්වයට අමතරව, පාර්ටන් සමඟ සහයෝගීතාවයක් ඇතුළුව ඉටු කිරීමට සූදානම් වේ Kelsea Ballerini “බිග් ඩ්‍රීම්ස් ඇන්ඩ් ෆෙඩඩ් ජීන්ස්” හි සහකාර ඇල්බමයේ සිට පාර්ටන්ගේ නවකතාව දක්වා වූ ගීතයකි දුවන්න, රෝස, දුවන්න, ඇය ජේම්ස් පැටර්සන් සමඟ සම-කර්තෘ. ඇල්බමය මාර්තු 4 නිකුත් කරන ලද අතර, නවකතාව ACM සම්මාන උළෙලට සමගාමීව අද නිකුත් වේ. කෙලී ක්ලාක්සන් “මම ඔබට සැමවිටම ආදරය කරමි” යන රට නිරූපකයේ නිරූපණයක් පිරිනමමින් පාර්ටන්ට උපහාරයක් ලෙස ද රඟ දක්වනු ඇත.

මෙම වසරේ ACM සම්මාන උළෙලට සහයෝගීතා රැසක් ඇතුළත් වේ. පාර්ටන්/බැලරිනි සහයෝගීතාවට අමතරව, කාර්ලි පියර්ස් සමඟ කණ්ඩායමක් වනු ඇත Ashley McBryde ඔවුන්ගේ “කවදාවත් ඒ ගැහැණු ළමයා වීමට අවශ්‍ය නොවීය” යන යුගලයේ ප්‍රසංගයක් සඳහා ලූක් බ්රයන් එකතු වෙයි ජෝර්දාන් ඩේවිස් “කුණු මිලට ගන්න” සඳහා, අතර බ්‍රිට්නි ස්පෙන්සර් එකතු වෙයි ඔස්බෝන් සහෝදරයන් “මෙම බූට්ස් වෝකින් සඳහා සාදා ඇත.'” ක්රිස් යංමෙම වසරේ නාමයෝජනා 7 ක් සමඟින් පෙරමුණ ගෙන සිටින අතර, ඔහු සමඟ “තැබෑරුම අවසානයේ” රඟපානු ඇත. මිචෙල් ටෙන්පෙනි. බ්ලැන්කෝ බ්රවුන් හා බෲක් ඊඩන් “Just the Way” කරන අතරතුර තෝමස් රිට් හා බ්රෙලන්ඩ් “ස්වාමීන්ට ප්‍රශංසා කරන්න” සඳහා එකතු වනු ඇත.

මෙම වසරේ ACM සම්මාන උළෙලේදී ඉදිරිපත් කරන්නන්ගේ සහ ඉදිරිපත් කරන්නන්ගේ සම්පූර්ණ ලැයිස්තුවක් සඳහා පහත බලන්න:

2022 ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි සංගීත සම්මාන වාදකයින්:

 • ජේසන් ඇල්ඩීන්
 • ජිමී ඇලන්
 • Kelsea Ballerini
 • ගැබි බැරට්
 • බ්රෙලන්ඩ්
 • ඔස්බෝන් සහෝදරයන්
 • බ්ලැන්කෝ බ්රවුන්
 • කේන් බ්රවුන්
 • ලූක් බ්රයන්
 • එරික් පල්ලිය
 • කෙලී ක්ලාක්සන්
 • බෲක් ඊඩන්
 • ජෝර්දාන් ඩේවිස්
 • වෝකර් හේස්
 • Ashley McBryde
 • පාකර් මැකලම්
 • මාරන් මොරිස්
 • පර්මලී
 • ඩොලි පාර්ටන්
 • කාර්ලි පියර්ස්
 • තෝමස් රිට්
 • බ්‍රිට්නි ස්පෙන්සර්
 • ක්රිස් ස්ටැපල්ටන්
 • මිචෙල් ටෙන්පෙනි
 • කැරී අන්ඩර්වුඩ්
 • ලයිනි විල්සන්
 • ක්රිස් යං

2022 ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි සංගීත සම්මාන ඉදිරිපත් කරන්නන්:

 • ඇලන් රිච්සන්
 • ඩෙරෙක් කාර්
 • ගයි ටෝරි
 • ජේම්ස් පැටර්සන්
 • ජේසන් ඇල්ඩීන්
 • Kelsey Asbille
 • ලූක් ග්‍රිම්ස්
 • මිකී ගයිටන්
 • ටොම් පෙල්ෆ්රි

57 වැනි ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි මියුසික් සම්මාන උළෙල නිෂ්පාදනය කරනු ලබන්නේ එම්ආර්සී සතු එම්ආර්සී සජීවී සහ විකල්ප විසිනි. MRC යනු P-MRC නමින් Penske Media සමඟ හවුල් ව්‍යාපාරයක් හරහා Billboard හි සම හිමිකරුවෙකි.

Next Post

එඩ්වර්ඩ්ස්ගේ ෂොට් සීල් අප්සෙට් සහ කෙන්ටකි සඳහා SEC ශූරතාව

Mon Mar 7 , 2022
Dre’una Edwards ඇගේ ලකුණු 27 උත්සාහය ජයගත් 3-පොයින්ටර් එකක් සමඟින් 7-ශ්‍රේණිගත Kentucky ගේ 1-ශ්‍රේණියේ දකුණු කැරොලිනා, 64-62 ට වඩා කැපී පෙනෙන නැවත පැමිණීම සම්පූර්ණ කළේය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.