Avril Lavigne ‘Love It When You Gate Me’ වීඩියෝවේ තැඹිලි නව කළු බව ඔප්පු කරයි

සති අන්තයේ, Avril Lavigne එළිදක්වන ලදී සංගීත වීඩියෝව ඇයගේ නවතම ගීතය වන “Love It When You Hate Me” විශේෂාංගය සඳහා බ්ලැක්බෙයාර් හා ට්‍රැවිස් බාර්කර්.

ක්ලිප් එකේ, ගායකයා “බොහෝ වාර ගණනක් ආදරය කිරීමේ” අපරාධය සඳහා ක්ලින්ක් එකට විසි කරනු ලබන අතර නරක හැසිරීම් හේතුවෙන් නිදහස් වීමට පෙර ස්වාභාවිකවම සෛල කුට්ටියේ රැජින බවට පත්වේ.

“මම සශ්‍රීකයි/ මම තවත් ක්‍රෂ් එකකින් නැවත මත් වී සිටිමි/ ඉක්මන් නොවන්න/ ඔබේ කාලය ගත කරන්න ඕනෑවට වඩා දැනෙන්නේ නැත/ සහ ‘ඔබට යම් දොස් පවරන්නේ නම්/ මම සෑම විටම සියලු වේදනාවන් දරමි/ ඔබට මගේ නම අමතක කළ යුතුයි, ”ලැවිග්නේ ඇගේ වෙන්කිරීමේ ඡායාරූපයේ කැමරාවට මග් ගසමින් ගායනා කරන අතර, සිරගෙදර ඉරි ඇගේ කොණ්ඩයේ තැඹිලි ඉරි සහිත පන්ක් ආලේපිත විලාසිතාවක් බවට පත් කරයි.

ධාවන පථය දෙවන ගීතය ලෙස නිකුත් කරන ලදී පොප්-punk කුමරියගේ නවතම ඇල්බමය ආදරය සක්ස්ඇය මෑතකදී විශේෂත්වයකින් විවෘත කළාය සම්මුඛ පරීක්ෂණය සමග දැන්වීම් පුවරුව.

“සම්බන්ධතාවයක සිටින පුද්ගලයන් දෙදෙනෙකු අතර ගතිකත්වය සහ අභියෝගාත්මක දේවල් ගැන සිතීම විනෝදජනකයි,” ඇය ඇල්බමය ලිවීම ගැන පැවසුවාය, “විනෝදජනක දේවල්, ඔබ ආදරය කරන විට කුමක් සිදුවේද, ඔබ කෙබඳුද? ආදරයෙන් මිදෙයි. ‘ඔබ මට වෛර කරන විට ආදරය කරන්න’ පවා – ඔබ පුද්ගලයෙකු සමඟ දකින රතු කොඩි පොකුරක් ඇත, නමුත් එහි පිස්සු රසායන විද්‍යාව ඇත, එබැවින් ඔබ කෙසේ හෝ කිමිදීමට තීරණය කර ඒ සඳහා යන්න.

දීප්තිමත් සහ නිර්භීත චිත්‍රාගාර කට්ටලය, එනම් අංක 9ට වැඳ වැටුණා මත දැන්වීම් පුවරුව 200 එහි පෙබරවාරි 25 නිකුත් වූ ප්‍රස්ථාරය, ඊයම් තනි “මාව හපන්න” වැනි අය සමඟ සහයෝගීතා මැෂින් තුවක්කු කෙලී (“බොයිස් බොරු”) හා Blink-182ගේ මාර්ක් හොප්ස් (ඇල්බම උද්දීපනය “මට අවශ්‍ය සියල්ල”).

Lavigne, Blackbear සහ Barker පහතින් “Love It When You Gate Me” සමඟින් සිරගෙදර රොක් වන අයුරු නරඹන්න.

Next Post

පියානෝ මිනිසා පෝලන්ත දේශසීමාවේ යුක්රේන සරණාගතයින් වෙනුවෙන් ක්‍රීඩා කිරීමට සැතපුම් 5000ක් ගමන් කරයි

Mon Mar 7 , 2022
පෝලන්තයට ඇතුළු වන යුක්රේන සරණාගතයින්ට බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 3) සහනයක් ලැබුණේ දේශසීමා හරස් මාර්ගයේදී පියානෝ වාදකයෙකු විසින් සංගීතය වාදනය කිරීමෙනි. විසින් උඩුගත කරන ලද වීඩියෝවකි රොයිටර් අර්බුදය මධ්‍යයේ සරණාගතයින්ට යම් ප්‍රීතියක් ගෙන ඒම සඳහා ජර්මනියේ සිට ගමන් කළ ඩේවිඩ් මාර්ටෙලෝ නම් සංගීත ian යාට පෙන්වීය. ක්ලිප් එකේ දැක්වෙන්නේ මාර්ටෙලෝ සරණාගතයින් වෙනුවෙන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.