Dua Lipa Megan Thee Stallion සමඟ මිහිරි සහයෝගීතාවයක් විහිළු කරයි: ක්ලිප් එකකට සවන් දෙන්න

Dua Lipa හා Megan Thee Stallion එකට පැණි රස වැඩි මාත්‍රාවක් දෙන්න සූදානම් වෙනවා. ඉරිදා (මාර්තු 6), Lipa සිකුරාදා පැමිණීමට නියමිත ඇගේ සහ රැප් ගායකයාගේ ඉදිරි ගීත සහයෝගීතාවයේ ක්ලිප් එකක් බෙදා ගත් අතර එය රසකැවිලි කරුවන් කිහිප දෙනෙකුගේ සතුටට හේතු වේ.

“Levitating” ගායිකාව ඇය සහ “Thot Shit” රැප් ගායකයා අතර පණිවිඩ ත්‍රෙඩ් එකක වීඩියෝවක් ඇගේ Instagram පිටුවට පළ කර ඇති අතර, එහි යුගලය ආකර්ෂණීය පෙනුමකින් විනෝද වන ශෛලීගත ඡායාරූප කිහිපයක් ඇතුළත් වේ. මේගන් පසුව ගායකයාට ඔවුන්ගේ සහයෝගී ධාවන පථයෙන් ක්ලිප් එකක් ලබා දෙයි, එය රැප් ගායකයාට “හොට් ගර්ල් එස්-ටී, මම සහ ඩුවා ලිපා ෆින්නා සාදය ආලෝකවත් කරයි” යන රිද්මය අතහැර දමයි.

Lipa පසුව ඉමෝජි තුනක් ආපසු පණිවිඩ යවයි: මෘදු සේවා කේතුවක්, චෙරි ගෙඩියක් සහ කැන්ඩි කෑල්ලක්. රසකැවිලි තේමාව එතැනින් නතර වූයේ නැත. එම Billboard Hot 100 chart-topper තවත් චෙරි සමග පෝස්ටයට ශීර්ෂ පාඨය ලබා දී ගීතය නිකුත් කරන දිනය මාර්තු 11 එක් කළේය.

හූස්ටන් රැප් ගායකයාද ඒ හා සමානව ආත්මයට ආවේය, ඔවුන්ගේ රසකැවිලි තේමා රූගත කිරීම් වලින් රූප බෙදාහදා ගත් අතර, ඔවුන්ගේ මුහුණු අයිස් කේක් මත මුද්‍රණය කර ඇත. මේගන් රූගත කිරීම් සඳහා සම්පූර්ණ මෘදු සේවාවක් ලබා ගත් අතර, සුළි සහ ඉසින වලින් සරසා ඇති සුදු විග් එකක් සහිත බබල්ගම් පැහැති වේශ නිරූපණයක් පැළඳ සිටියේය.

Lipa ඇයව බලන්න සෙට් වෙලා ඉන්න රසිකයෝ අනාගත Nostalgia සංචාරය මාර්තු 15, 17 සහ 20 යන දිනවල ඩෙන්වර්, ටුල්සා සහ ෆීනික්ස් හි පැවැත්වෙන දිනයන් සඳහා මේගන් ඇය සමඟ එක්වන බැවින්, ධාවන පථය සජීවීව ඇසීමට අවස්ථාව තිබේ.

Dua Lipa සහ Megan Thee Stallion ගේ සහයෝගිතාව පිළිබඳ පළ කිරීම් පහතින් බලන්න.

Next Post

මහ බැංකුව වහාම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි විනිමය අනුපාතිකයේ වැඩි නම්‍යශීලී බවක් ලබා දෙයි; USD එකකට රුපියල් 230 කට වඩා වැඩි නොවේ

Mon Mar 7 , 2022
වහාම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි විනිමය අනුපාතිකයේ වැඩි නම්‍යශීලීභාවයක් වෙළෙඳපොළ වෙත ලබා දෙන බව ශ්‍රී ලංකා මහ බැංකුව පවසයි. නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් බැංකුව කියා සිටියේ විදේශ විනිමය ගනුදෙනු රු. 230 US ඩොලරයකට. සම්පූර්ණ ප්‍රකාශන ප්‍රතිපත්තිය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.