Florence + The Machine Drop නව ගීතය සඳහා අධ්‍යාත්මික වීඩියෝව ‘ස්වර්ගය මෙන්න’: නරඹන්න

අලුත් ෆ්ලෝරන්ස් + යන්ත්රය ධාවන පථය මෙහි ඇත, පෙනෙන විදිහට, ස්වර්ගය ද එසේමය. ප්‍රාථමික නර්තන වින්‍යාසයෙන් පිරුණු අද්භූත සංගීත වීඩියෝවක් සමඟින්, ෆ්ලෝරන්ස් වෙල්ච් සහ ඇගේ ඉන්ඩි රොක් සංගීත කණ්ඩායමේ “හෙවන් මේස් හියර්” ගීතය සඳුදා (මාර්තු 7) පැමිණියහ.

“මා ලියූ සෑම ගීතයක්ම මා දෙව්ලොව ඉහළට ඇද දැමීම සඳහා මගේ ගෙලෙහි ගැට ගැසුණු ගැලවීමේ කඹයක් බවට පත් විය” වැනි හදවතට පහර දෙන පද රචනා සමඟින්, නව ගීතයෙන් වෙල්ච් නිර්මාණශීලීව දඬුවම් කිරීම ගැන කලකිරීම් පිට කරන බව නිකුතුවකට අනුව සොයා ගනී. අගුලු දැමීමේදී ලියා ඇති “ස්වර්ගය මෙන්න” යනු නිකුතුවට අනුව “සතුට, ශෝකය, හුස්ම, ශරීරය, චලනය, ආත්මය, බලය, කෝපය, බල රහිත බව, අධ්‍යාත්මිකත්වය සහ පලායාම” වැනි තේමා ගණනය කිරීමකි.

කණ්ඩායමේ නව ව්‍යාපෘතිය ඔවුන්ගේ පෙර ගීතයට සෞන්දර්යාත්මකව බෙහෙවින් සමාන ය.රජු,” එය පෙබරවාරි මාසයේදී පහත වැටුණු අතර ස්ත්‍රීත්වය සම්බන්ධයෙන් වෙල්ච්ගේ සංකීර්ණ හැඟීම් ගවේෂණය කළේය. එහි පූර්වගාමියා හා සමානව අඳුරු සහ මායාකාරී, “Heaven Is Here” වීඩියෝව “The King” වීඩියෝව ආරම්භ වන ස්ථානයේම සිදු වන බව පෙනේ – හිස් ලී පොත් රාක්ක සහ මේසවලින් පිරුණු කාමරයක්. පෙර වීඩියෝවේ දැක්වෙන්නේ හිස් වැසුම් පැළඳ සිටි වෙල්ච් කෙනෙකු කාමරයෙන් මිනිසෙකු පැහැරගෙන ගොස් පසුව ගුප්ත චාරිත්‍රයකින් ඔහුගේ බෙල්ල කඩා ගන්නා ආකාරයයි, නව වීඩියෝවේ දැක්වෙන්නේ 35 හැවිරිදි සංගීත ian යා ඇගේ කාන්තා ගෝලයන් කණ්ඩායම සමඟ කරකවමින්, පාගමින් සහ ගායනා කරන ආකාරයයි.

Welch Instagram හි නව ව්‍යාපෘතිය ගැන කතා කළ අතර, යුක්රේනයේ සිදුවෙමින් පවතින ප්‍රචණ්ඩත්වය මධ්‍යයේ “Heaven Is Here” වීඩියෝ නර්තන ශිල්පීන් දෙදෙනෙකු දැනට නවාතැන් ගෙන සිටින බව හෙළි කළේය. වෙත සබැඳියක් සමඟ ඇගේ කතාවට සමීපව වැලඳගත් ඇගේ නර්තන ශිල්පීන්ගේ ඡායාරූපයක් පළ කිරීමට අමතරව Rescue.orgඇය ලිව්වේ a තැපැල්: “මගේ නිර්භීත සහ ලස්සන සහෝදරියන් වන මේරින් සහ ඇනස්ටේෂියා වෙත, මම ඔබට ආදරෙයි. මම ඔබ වටා මගේ දෑත් තැබීමට කැමතියි. ශක්තිය.”

Autumn De Wilde විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද “Heaven Is Here” වීඩියෝව පහතින් නරඹන්න:

Next Post

Phoebe Bridgers Reunion Tour 2022 නිවේදනය කරයි: දින බලන්න

Mon Mar 7 , 2022
ෆෝබ් පාලම් නැවත සංචාරයට යනවා! සඳුදා (මාර්තු 7), ගායිකාවක්-ගීත රචිකාවියක් ඇයගේ අඛණ්ඩ Reunion සංචාරයේ 2022 දිනයන් එළිදක්වන ලදී. ලාස් වේගාස්, ඩලාස්, ඇට්ලන්ටා සහ චිකාගෝ හි නැවතුම් පොළවල් වලට පෙර, කොචෙල්ලා, ෆෝර්කාසල් උත්සවය සහ BRIC Celebrate Brooklyn ඇතුළු ග්‍රීෂ්ම කාලය පුරා පැවැත්වෙන බහුවිධ උත්සව වලදී උතුරු ඇමරිකානු ධාවන තරඟය අප්‍රේල් 13 […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.