Grammy Awards ප්‍රථම NFT එකතුව එළිදක්වයි

Grammy සම්මාන NFT ලෝකයට පා තබයි.

අද (මාර්තු 7) සිට, පටිගත කිරීමේ ඇකඩමිය සිය ප්‍රථම වරට Grammy NFT එකතුවක් එළිදක්වන අතර, එය සැමරීමක් සහ 64 වැනි වාර්ෂික උත්සවය සඳහා ගණන් බැලීමක් වේ.

NFT වේදිකාවෙන් බලගන්වයි OneOfමෙම ව්‍යාපාරය දියත් කරනු ලබන්නේ තනි “රන් ටිකට් පතක්” සමඟින් නොමිලේ එකතු කළ හැකි එකක් සමඟින්, ජයග්‍රාහකයා ලබන මාසයේ ලාස් වේගාස්හි පැවැත්වෙන ග්‍රැමී සඳහා VIP අත්දැකීමක් ලබා ගනී.

ඉන්පසුව, අප්‍රේල් 3 උත්සවයට ප්‍රථම සෑම සතියකම, ප්‍රමුඛ පෙළේ NFT කලාකරුවන් වන Emonee LaRussa (Kanye West, Lil Nas X, Megan Thee Stallion), Andre Oshea (Snapchat, Tidal, John Legend) සහ ThankYouX විසින් නිර්මාණය කරන ලද නව කෘති එකතුවේ ඇතුළත් වේ. , පිළිවෙලින්, දුර්ලභ කෑලි සහ තනි-ටෝකන OneOf One වෙන්දේසි කෑලි සමඟින්.

64, 65 සහ 66 වැනි ග්‍රැමී සම්මාන උළෙලවලදී ඩිජිටල් මතක සටහන් නිර්මාණය කිරීම සඳහා වූ සුවිශේෂී හවුල්කාරිත්වය පසුගිය සරත් සෘතුවේ දී අනාවරණය විය. මහා රාත්‍රියේදී, විකාශනය අතරතුර විකාශනය වන ස්ථානයක සහයෝගීතාවය ද ප්‍රදර්ශනය කෙරේ.

OneOf, Tezos blockchain ප්‍රොටෝකෝලය මත ගොඩනගා ඇති අතර පාරිසරික වශයෙන් තිරසාර ආකෘතියක් ගැන පුරසාරම් දොඩමින්, මෑතකදී Warner Music Group සමඟ හවුල්කාරිත්වයක් ඇති කර ගෙන ඇති අතර, එහි Whitney Houston Collection පසුගිය දෙසැම්බරයේ මින් පෙර කිසි දිනක අසා නොතිබූ සිරස්තල බවට පත් විය. විට්නි හූස්ටන් සඳහා වෙන්දේසියේදී ගීතය වෙනස් විය ආසන්න වශයෙන් ඩොලර් මිලියන 1.

කලින් වාර්තා කළ පරිදි, ඔලිවියා රුද්රිගෝ හා FINNEAS වේ එක් එක් නම් කරන ලදී 64 වැනි වාර්ෂික ග්‍රැමී සම්මාන උළෙලේ එක් එක් බිග් ෆෝ කාණ්ඩවල – ඇල්බමය, වාර්තාව සහ වසරේ ගීතය සහ හොඳම නව කලාකරුවා.

කොමඩි සෙන්ට්‍රල් හි සත්කාරක ට්‍රෙවර් නෝවා සවස 5 ට එම්ජීඑම් ග්‍රෑන්ඩ් ගාර්ඩන් අරීනා හිදී විකාශය කෙරේ. ට්‍රෙවර් නෝවා සමඟ දෛනික සංදර්ශනයපිට පිටම දෙවන වසරටත් ප්‍රසංගය පැවැත්වීම සඳහා සූදානම් වේ.

Grammys ප්‍රථමයෙන් ජනවාරි 31 වන දින Los Angeles හි Crypto.com Arena (කලින් ස්ටේප්ල්ස් සෙන්ටර්) හිදී පැවැත්වීමට නියමිතව තිබුනා, නමුත් චලනය කරන ලදී කොරෝනා වයිරස් නවකතාවේ ඉහළ යන සිද්ධීන් හේතුවෙන් වෙනස් ස්ථානයකට සහ දිනයකට.

සංචාරය Grammy.com හා OneOf.com තවදුරටත්.

OneOf X GRAMMY සම්මාන එකතු කිරීමේ කාලසටහන:
මාර්තු 7 – නොමිලේ NFT
මාර්තු 15 – Emonee LaRussa විසින් Emonee එකතුව
මාර්තු 22 – Andre Oshea විසින් Andre එකතුව
මාර්තු 29 – ThankYouX එකතුව
මාර්තු 31 – ThankYouX OneOf One වෙන්දේසිය

Next Post

නගර සභා කම්කරුවෙකුට සමලිංගික බලපෑම් කරලා

Mon Mar 7 , 2022
නගරාධිපති සහෝදරයා අත්අඩංගුවට අසම්මත ක්‍රියාවට අකමැති කථන ආබාධිත නගර සේවකයාට පහරදුන් දඹුල්ල නගරාධිපතිවරයාගේ සහෝදරයා අත්අඩංගුවට පත්වී ඇත. නගර සේවකයෙකුට පහරදීමකින් තුවාල ලබා දඹුල්ල නගරාධිපතිගේ සහොදරයා දඹුල්ල පොලිසිය විසින් අත්අඩංගුවට ගැනීමට කටයුතු නොකළ බව පවසමින් පහර දීම පුද්ගලයාගේ පවුලේ අය 3-6 දඹුල්ල නගරයේ දී සිදු කෙරුණි. ඊට අදාළ ප්‍රතිවාරය අදාළ නගරයේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.