Lady Gaga නව ක්‍රොමැටිකා බෝල් සංචාර දිනයන් තවත් සංදර්ශන සමඟ නිවේදනය කරයි

Little Monsters, නැගිටින්න – සහ නටන්න සූදානම් වෙන්න. ලේඩි ගාගා සඳුදා (මාර්තු 7) නිවේදනය කළේ ඇය කලින් කල් දැමූ ගවේෂණ Lady Gaga Presents: The Chromatica Ball සඳහා නිල වශයෙන් සංචාරය කරන බවයි, එමඟින් 12 වතාවක් Grammy ජයග්‍රාහකයා ලොව පුරා ක්‍රීඩාංගණ 14 ක සීමිත ප්‍රසංගයක් ආරම්භ කරයි.

Gaga ගේ 2020 ඇල්බමයෙන් පසුව ගිම්හානය සඳහා මුලින් සැලසුම් කර ඇත ක්රොමැටිකා නිකුත් කරන ලදී, කොරෝනා වයිරස් ගැටළු හේතුවෙන් සංචාරය ඊළඟ වසර දක්වා කල් තබන ලදී. එය පසුව විය නැවතත් රඳවා තබාGaga සමග එකල ප්‍රකාශයක මෙසේ ලියා ඇත: “ලෝකයේ සමහර කොටස් ඉක්මනින් විවෘත කිරීමට වේගයෙන් ගමන් කරන අතර අනෙක් ඒවා තවමත් සූදානම් නැත.”

දැන්, ක්‍රොමැටිකා බෝල් පෙළගැස්මේ මුල් ස්ථාන හයක් – මෙන්ම ලොව පුරා නවතම ස්ථාන අටක් සඳහා – මාමා මොන්ස්ටර්ගේ කැපවූ රසිකයින් සමූහයට ඔවුන්ගේ දොරටු විවෘත කිරීමට කාලය පැමිණ තිබේ. ජූලි 17 ඩසල්ඩෝෆ් හිදී ආරම්භ කර සැප්තැම්බර් 10 ලොස් ඇන්ජලීස්හිදී අවසන් වන අතර, ගමන අවසානයේ ලබා දෙනු ඇත දැන්වීම් පුවරුව 200 අංක 1 ඇල්බමය ක්රොමැටිකා එය සංචාරයේ රඟ දැක්වීමට වසර දෙකක් බලා සිටීමෙන් පසුවය.

අලුතින් එකතු කරන ලද ක්‍රොමැටිකා බෝල් දිනයන් සඳහා ප්‍රවේශපත්‍ර සිකුරාදා (මාර්තු 11) Arnhem සහ ලන්ඩනයේ සහ සඳුදා (මාර්තු 14) Ticketmaster හරහා අනෙකුත් සියලුම අමතර ස්ථාන සඳහා විකිණීමට ඇත. පැරිස්, ලන්ඩන්, ටොරොන්ටෝ, ඊස්ට් රදර්ෆර්ඩ්, චිකාගෝ සහ බොස්ටන් හි නැවත සැලසුම් කරන ලද සංදර්ශන සඳහා කලින් මිලදී ගත් ප්‍රවේශපත්‍ර නව දිනයන් සඳහා තවමත් වලංගු වන අතර, දැන් විකිණීමට ඇත.

මිලදී ගන්නා සෑම ප්‍රවේශපත්‍රයකින්ම ඩොලර් එකක් ලාභ නොලබන ආයතනයක් වන Born This Way පදනමට පරිත්‍යාග කෙරේ. Gucci නිවස තරුව සහ ඇගේ මව, සින්තියා ජර්මනෝටා, 2012 දී, සංවිධානය තරුණ තරුණියන්ගේ මානසික සෞඛ්‍යයට සහාය දෙන අතර, කාරුණික හා නිර්භීත ලෝකයක් ගොඩනැගීමට ඔවුන් සමඟ එක්ව කටයුතු කරයි. වෙබ් අඩවිය.

ක්‍රොමැටිකා බෝල් ගැන Lady Gaga ගේ පළ කිරීම — අවසානයේ නැවත මාර්ගයට — සහ එහි දිනයන් පහත බලන්න:

Next Post

රැන්ඩි රේන්බෝ එළඹෙන එක්සත් ජනපද පොත් සංචාරය සමඟ ඔහුගේ රෝස කණ්නාඩි වේදිකාවට ගෙන එයි

Mon Mar 7 , 2022
වෛරස් විකට නළුවෙකුගේ රසිකයන් රැන්ඩි රේන්බෝ, ප්රීති වන්න! උපැස් යුවලක් පැළඳ සිටින උපහාසාත්මක ගායකයා අප්‍රේල් මාසයේදී ඔබ අසල නගරයකට පැමිණෙනු ඇත. සඳුදා (මාර්තු 7), රේන්බෝ ඔහුගේ ඉදිරි පොත් සංචාරය සඳහා නවතම දින කට්ටලයක් නිවේදනය කළේය. ඔහුගේ නව මතක සටහන් ප්‍රවර්ධනය කරමින්, Playing With Myself (අප්‍රේල් 19 සිට ශාන්ත මාර්ටින් මුද්‍රණාලය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.