Olivia Rodrigo විසින් නිකුත් නොකළ ‘ඇඹුල්’ ගීතය ‘Driving Home 2 U’ වාර්තා චිත්‍රපටයේ

වචන හතරක්: ඔලිවියා රුද්රිගෝ නව සංගීතය. සමඟ සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී රෝලිං ස්ටෝන් සඳුදා (මාර්තු 7) ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද, 19 හැවිරිදි ගායිකාවක්-ගීත රචිකාවක් හෙළි කළේ ඇගේ මංගල ඇල්බමයේ අවසාන ගීත ලැයිස්තුවෙන් කලින් කපා දැමූ තනුවක් බවයි. ඇඹුල්, ඇයගේ ඉදිරියට එන වාර්තා චිත්‍රපටයේ අවසානයේ ප්‍රදර්ශනය කෙරේ Driving Home 2 U (ඇඹුල් චිත්‍රපටයක්).

මංගල දර්ශනය මාර්තු 25 වෙනිදා ඩිස්නි +, නිවසට රිය පැදවීම 2 යූ සෝල්ට් ලේක් සිටි සිට ලොස් ඇන්ජලීස් දක්වා මාර්ග චාරිකාවක් සඳහා ප්‍රේක්ෂකයින් රැගෙන යන “Good 4 U” ප්‍රස්ථාර-ඉහළ ස්ථානයට පත් වනු ඇත. බොහෝ කලාකරුවන් සඳහා මෙන්, ලිවීම, පටිගත කිරීම සහ නිෂ්පාදන ක්‍රියාවලිය පිටුපස ඇත ඇඹුල් අවසාන ව්‍යාපෘතියෙන් ගීත කිහිපයක් කපා හැරීමට සිදු විය, නමුත් රොඩ්‍රිගෝ ප්‍රමාණවත් නොවන අයගේ වාසනාවට, ඔවුන්ගෙන් එක් කෙනෙක් දැන් හිරු එළියේ එහි මොහොත ලබා ගැනීමට යයි.

නම් නොකළ, නිම නොකළ iPhone පටිගත කිරීමක්, කිසිදා නොඇසූ ධාවන පථය චිත්‍රපටයේ අවසාන බැර කිරීම් අතරතුර දිස්වනු ඇත. “මම ඔවුන්ගෙන් සමහරෙකුට සවන් දෙමින් සිටි අතර එය අසා, ‘ආ, එය හොඳ දෙයක්’ කියා සිතුවෙමි. රෝලිං ස්ටෝන්. “චිත්‍රපටය සමඟ, මට අවශ්‍ය වූයේ මිනිසුන්ට අලුත් දෙයක් තිබීමයි ඇඹුල් එයින් සෑහීමට පත් වේ.”

රොඩ්රිගෝගේ වාර්තා චිත්‍රපටයට සජීවී ප්‍රසංග, සමීප සම්මුඛ සාකච්ඡා සහ නිෂ්පාදක ඩෑන් නිග්‍රෝ සමඟ ඇයගේ චිත්‍රාගාර සැසිවල තිරය පිටුපස දර්ශන ඇතුළත් වේ. පෙනෙන විදිහට ඔවුන් දෙදෙනා ඔප දැමීමේදී ඔවුන්ගේ චිත්‍රාගාරයේ GoPro කැමරාවක් පිහිටුවා ඇත ඇඹුල්නොදැනුවත්වම අනාගතය සෑදීම ලේඛනගත කිරීම Billboard Hot 100 පහර දෙයි.

“ආපසු ගොස් ගීත සෑදීමට පටන් ගන්නා විට දර්ශන නැරඹීම ඇත්තෙන්ම සිත්ගන්නා සුළු විය,” ඇය පැවසුවාය. “මම හිතන්නේ ඒ නිර්මාණාත්මක ක්‍රියාවලියට මැජික් එකක් තියෙනවා, ඒවා ඇත්තටම මගේ ජීවිතේ සොඳුරු මතකයන්.”

අනුව රෝලිං ගල්, නිවසට රිය පැදවීම 2 යූ රොඩ්රිගෝගේ පළමු ඇල්බමය සඳහා “ජයග්‍රහණ උකුලක්” වන අතර, ඇයගේ දම් පාට, යොවුන් වියේ හද කම්පා කරවන යුගය වසා දමා ඊළඟ එක පිහිටුවන ලදී. මේ වසරේ දැන්වීම් පුවරුව වසරේ කාන්තාවරුද්‍රිගු අප සමඟ කතා කළේය ඇය දැනටමත් ඇගේ මීළඟ ඇල්බමයේ වැඩ කරමින් සිටින බව හෙළි කරමින් මෙම මීළඟ පරිච්ඡේදයට ඇතුළත් වන්නේ කුමක්ද යන්න ගැන.

“මගේ ඊළඟ ඇල්බමය සඳහා මාතෘකාවක් සහ ගීත කිහිපයක් මා සතුව ඇත,” ඇය පැවසුවාය. “මට එන ඊළඟ ලෝකය ගැන සිතීම ඇත්තෙන්ම සතුටක්. මම ආසයි සින්දු ලියන්න විතරයි. මම උත්සාහ කරන්නේ මට වැඩි පීඩනයක් ඇති කර නොගැනීමටයි. [I want to] දැන් ගවේෂණය කර විනෝද වන්න.”

සඳහා ට්‍රේලරය නරඹන්න නිවසට රිය පැදවීම 2 යූ පහත:

Next Post

කැමිලා කැබෙල්ලෝ නව සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ෂෝන් මෙන්ඩිස්ගෙන් වෙන්වීම ගැන විවෘත කරයි | Billboard News

Mon Mar 7 , 2022
වසර දෙකකට වැඩි කාලයක් ඇසුරු කිරීමෙන් පසු, කැමිලා කැබෙලෝ සහ ෂෝන් මෙන්ඩිස් නොවැම්බර් මාසයේදී ඔවුන්ගේ වෙන්වීම ප්‍රකාශ කළ අතර සිකුරාදා (මාර්තු 4) කැබෙල්ලෝ පළමු වරට වෙන්වීම ප්‍රසිද්ධියේ ඇමතීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.