අරලියගහ මන්දිරය ඉදිරිපිට උද්ඝෝෂණයක්

ගුරුවරු බඳවා ගන්නා අවම වයස් සීමාව ඉහළ දමන ලෙස ඉල්ලා ඒකාබද්ධ සංවර්ධන නිලධාරි මධ්‍යස්ථානය සංවිධානය කරන ලද පා ගමනක් හා උද්ඝෝෂණයක් අද( 08) කොළඹ කොටුව දුම්රිය පොළෙන් ආරම්භ විය .

Next Post

බිල් කොස්බි නිදහස් කළ තීන්දුව ශ්‍රේෂ්ඨාධිකරණය සමාලෝචනය නොකරයි

Tue Mar 8 , 2022
එක්සත් ජනපද ශ්‍රේෂ්ඨාධිකරණය සඳුදා නිශ්ශබ්දව නිවේදනය කළේ එය සමාලෝචනය නොකරන බවයි බිල් කොස්බිගේ ලිංගික හිංසන නඩුව, ඔහු නිදහස් මිනිසෙක් හැර දමා සංස්කෘතික පරිසරය වෙනස් කළ දශක දෙකක නීතිමය නාට්‍යයක් අවසන් කළේය, පෙරළිකාර කළු නළුවාගේ කීර්තිය විනාශ කළේය, සහ ජීවිතයේ ප්‍රමාද වී වසර කිහිපයක් සිරගත කළේය. ඔහුට කිසිදා චෝදනා නොලබන බවට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.