ආර්ථික අර්බුදයෙන් රට ගොඩගන්න සියලු කටයුතු කරනවා

ඩොලර් හිඟය හමුවේ ආර්ථිකය පත්ව ඇති අර්බුදයෙන් ගොඩගැනීම සඳහා අවශ්‍ය කටයුතු කරගෙන යන බව මුදල් අමාත්‍ය බැසිල් රාජපක්ෂ මහතා ආණ්ඩුවේ පසුපෙළ මන්ත්‍රී කණ්ඩායම සමඟ අද ( 08) පැවති සාකච්ඡාවේ දී ප්‍රකාශ කර ඇත .

Next Post

BTS ඔවුන්ගේම Tamagotchis බවට පරිවර්තනය වෙමින් පවතී: බලන්න

Tue Mar 8 , 2022
ලෑස්ති ​​වෙන්න ARMY, මොකද BTS ඔවුන්ගේම Tamagotchis පෙළක් ලැබේ! BANDAI වෙතින් නව දැන්වීමක් RM, Jin, Suga, V, J-Hope, Jimin සහ Jungkook හි pixelated TinyTAN ආකාරයෙන් කුඩා, බිත්තර හැඩැති ක්‍රීඩා, රතු සහ දම් අනුවාද දෙකෙන්ම පැමිණේ. ක්රීඩකයන්ට ඇඳුම් පවා වෙනස් කළ හැකිය කේ-පොප් පිජාමා, නැටුම් පුහුණුවීම් සහ මයික් ඩ්‍රොප් – වෙනස් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.