එතෙල් කේන් ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනය වෙනුවෙන් බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස්ගේ ‘සෑම විටම’ චිත්තවේගීය කවරය ලබා දෙයි

ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනය නිමිත්තෙන් (අඟහරුවාදා, මාර්තු 8) එතෙල් කේන් සමඟ එක්ව ඇත Spotify නිතිපතා තම සංගීතය ප්‍රබෝධමත් කරන කාන්තාවකට උපහාර දැක්වීමට – බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස්.

කායින් ඇයව හෙළි කළේය Spotify කේවල සැසියගායකයා ස්පියර්ස්ගේ 2003 බයිලාව ආවරණය කළ “සෑම විට.” නව විකාශනය පුරාවට, කයින් ඉවත් කරන ලද, සම්පූර්ණ ධ්වනි ප්‍රවේශයක් සහ එතෙරියල්, සංහිඳියාව ගොඩනඟන ජන-පොප් අතර වෙහෙසකින් තොරව ගලා යයි, මෙම නිතර නොසලකා හරින ලද ධාවන පථයට නව ජීවයක් ගෙන එයි. කලාපයේ. “මම පියාසර කිරීමට උත්සාහ කරන සෑම අවස්ථාවකම මම වැටෙනවා / මගේ පියාපත් නොමැතිව,” ඇය ගායනා කරයි. “මට හරිම පුංචියි/ මට ඔයාව අවශ්‍යයි, බබා.”

නව කවරය Spotify Singles සහ අතර විශේෂ සහයෝගීතාවයක් ලෙස පැමිණේ සමාන, කාන්තා කලාකරුවන් සඳහා ඔවුන්ගේ වේදිකාවේ සහ සංගීත ක්ෂේත්‍රය තුළ දෘශ්‍යතාව වැඩි කිරීමට ප්‍රවාහ සමාගමේ ව්‍යාපාරය. ඇගේ ආවරණය සමඟින්, කේන් සමාන තානාපතිවරියක් ලෙස තෝරාගත් පළමු සංක්‍රාන්ති ලිංගික කාන්තාව බවට පත් වේ.

“මම සැමවිටම මෙම ගීතයට ප්‍රිය කළ අතර බ්‍රිට්නිගේ තනු ලබාගෙන එයින් සුපිරි සිහින දකින දෙයක් කළ හැකි බව මම වහාම දැන සිටියෙමි,” කේන් ඇගේ නව කවරය ගැන ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “මම සාමාන්‍යයෙන් නිවසේ පටිගත කරන්නේ තනිවමයි, එබැවින් සියලුම සින්ත් සහ පැරණි වින්ටේජ් ආම්පන්න සමඟ Spotify චිත්‍රාගාරයේ වැඩ කිරීම ඇත්තෙන්ම විශේෂ හා විනෝදජනක අත්දැකීමක් විය. මම හිතන්නේ බ්‍රිට්නි ඉතා ලස්සන ගීතයක් ලිව්වා, එය මගේ දඟ යැවීමට ලැබීම ගෞරවයක්.

Spotify සහ EQUAL හි නව සහයෝගීතාවය සඳහා තනි එකක් බෙදා ගන්නා එකම කලාකරුවා Cain නොවේ. නැගී එන latin-meets-indie-pop ගායිකා Bruses ද ඇයව බෙදා ගත්හ grungy take ස්පයිස් ගැහැණු ළමයින්ගේ සංකේතය මත “වන්නබේ,” නැඟී එන K-pop ගායක SUNMI නවතම එකක් බෙදා ගත් අතර මුල් ධාවන පථයව්‍යාපෘතියේ කොටසක් ලෙස “අනේ සමාවෙන්න යා” යන මාතෘකාවෙන්.

බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස්ගේ “සෑම විටම” හි එතෙල් කේන්ගේ සිහින කවරය පහතින් බලන්න:

Next Post

4 වන සතිය: සතියේ සැහැල්ලු පන්දු ක්‍රීඩකයින්

Tue Mar 8 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 සැහැල්ලු පන්දු වාරයේ 4 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩකයින් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.