ඔබේ ප්‍රියතම 2022 ACM සම්මාන කාර්ය සාධනය කුමක්ද? ඡන්දය දෙන්න!

2022 ACM සම්මාන සඳුදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 7) සිදු වූ අතර එය රටේ සංගීතයේ විශාලතම සහ වඩාත් විවේචනාත්මකව පිළිගත් තරු රාශියක් ඉදිරිපත් කළේය. ස්වාභාවිකවම, එම තරු රාත්‍රිය පුරාවට අමතක නොවන ප්‍රසංග කිහිපයක් ඉදිරිපත් කිරීමට වේදිකාවට ගොඩ විය – නමුත් හොඳම හැඟීම ඉතිරි කළේ කුමක්ද?

ජේසන් ඇල්ඩීන් හා කැරී අන්ඩර්වුඩ් ACM නරඹන්නන්ට සහ සහභාගිවන්නන්ට “මම ඔබට ආදරය නොකළේ නම්” ඒකාබද්ධ ප්‍රසංගයක් ප්‍රේක්ෂකයින්ගේ සතුටට පත් කළේය. Aldean මහා පිංතූරයක් සමඟ වේදිකාවට යටින් නැඟී ගීතයේ ආරම්භක සටහන් දැඩි ලෙස ගායනා කළේය. ඒ හා සමානව විස්මිත මොහොතක, අන්ඩර්වුඩ් දිලිසෙන සංගීත කණ්ඩායමකින් අහසින් බැස ඇල්ඩීන් සමඟ ගීතයට එක්වෙමින්, විස්මිත යුගලය වට කළේය.

මේ අතර, කෙලී ක්ලාක්සන් භාර දෙන ලදී a බලවත් උපහාරය සත්කාරකත්වය සඳහා ඩොලි පාර්ටන් සහ අයිකනයේ සම්භාව්‍ය ගීතය “මම ඔබට සැමවිටම ආදරය කරමි.” තාලයට එය ලැබිය යුතු සම්පූර්ණ චිත්තවේගීය මට්ටම ලබා දීම සඳහා, ක්ලාක්සන් ඇගේ දෑස් වසාගෙන ධාවන පථය එබඳු ආකාරයෙන්ම ඉවත් කළාය. විට්නි හූස්ටන්ගේ අනුවාදය ආරක්ෂකයා. හිටපු එකෙන් පස්සේ ඇමරිකානු පිළිමය තරුව ඇගේ රංගනය අවසන් කළ අතර, රටේ පුරාවෘත්තය පැවසුවේ, “අද රාත්‍රියේ විට්නි අප දෙස බලා සිනාසෙන බව මම දනිමි … මම වේදිකාව පිටුපස මගේ බොරු ඇහිබැමි ගලවා නොගෙන සිටීමට උත්සාහ කළෙමි.”

Kelsea Ballerini, ගැබි බැරට්, මාරන් මොරිස් සඳුදා රාත්‍රියේ 2022 ACM සම්මාන උළෙලේ වේදිකාවට පැමිණි දක්ෂයින් අතර පාර්ටන් ද විය. ඔබ කැමතිම රංගනය කුමක්ද? පහත මත විමසුමේදී ඔබේ ඡන්දය ප්‍රකාශ කරන්න.

var pd_tags = නව අරාව;pd_tags[“11063262-src”]= “poll-oembed-simple”;

57 වැනි ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි මියුසික් සම්මාන උළෙල නිෂ්පාදනය කරනු ලබන්නේ එම්ආර්සී සතු එම්ආර්සී සජීවී සහ විකල්ප විසිනි. MRC යනු P-MRC නමින් Penske Media සමඟ හවුල් ව්‍යාපාරයක් හරහා Billboard හි සම හිමිකරුවෙකි.

Next Post

ජනපති සහ ශ්‍රීලනිප මන්ත්‍රීවරුන් අතර හමුවක්

Tue Mar 8 , 2022
ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා සහ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂය (ශ්‍රීලනිප) නියෝජනය කරන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රීවරුන් අතර හමුවක් අද (මාර්තු 08) සවස ජනාධිපති කාර්යාලයේදී පැවැත්විණි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.