ක්‍රිස් ස්ටැපල්ටන් 2022 ACM සම්මාන උළෙලේදී මාර්ග 91 ඛේදවාචකය අනුස්මරණය කිරීම සඳහා ‘ඔබ පිළිස්සීම’ නරඹයි

ක්රිස් ස්ටැපල්ටන් සඳුදා (මාර්තු 7) රාත්‍රියේ ලාස් වේගාස් හි ඇලජියන්ට් ක්‍රීඩාංගනයේ වේදිකාවට ගොඩ වූයේ 2017 දී වේගාස් හි මාර්ග 91 කන්ට්‍රි උත්සවයේ ඛේදජනක වෙඩි තැබීම පිළිබඳ ඔහුගේ ගීතය “ඔබ බර්න් බලන්න” වාදනය කිරීමට ය.

වසර පහකට පෙර රූගත කිරීම් සිදු වූ විට උත්සවයේ රඟපාමින් සිටි ජේසන් ඇල්ඩීන් විසින් හඳුන්වා දෙන ලද ස්ටැපල්ටන් විසින් ගිනි අවුලුවන රංගනයක් ඉදිරිපත් කළේය. නැවත ආරම්භ කිරීම ඇල්බම් කට්, “මට මගේ ඇඟිලි ගැසීමට හැකි නම්, මට ස්විචයක් පෙරළීමට හැකි නම් / මම ඒ අවසාන උණ්ඩය මුලින්ම සාදන්නෙමි, b-ch පුතේ” වැනි වියරු ගී පද සමඟින්. අවසානයේදී, ස්ටැප්ල්ටන් ඉදිරිපිට ස්ථානගත වූ පසුබිම් ගායන ශිල්පීන් පේළියක් තම දෑත් ඔසවමින් ගායනය තීව්‍ර ලෙස ඉහළ ගිය අතර ගායක-ගිටාර් වාදකයාගේ ඉරා දැමීම කැකෝෆෝනයකට ගොඩනඟන ලදී – හැඟීම්බර මොහොතක තීව්‍ර උච්චතම අවස්ථාව.

ස්ටැප්ල්ටන් මෙම වසරේ ACMs හි සම්මාන හතරක් සඳහා නම් කර ඇති අතර, වසරේ ප්‍රියජනක විනෝදාස්වාදකයා මෙන්ම වසරේ පිරිමි කලාකරුවා සහ වසරේ කේවල (සඳහා) නැවත ආරම්භ කිරීම “ඔබ සමහරවිට පිටව යා යුතුය”) – එහි දෙවැන්න ඔහුගේ රංගනයෙන් ටික කලකට පසු ජේසන් ඇල්ඩීන් සහ කැරී අන්ඩර්වුඩ්ගේ “මම ඔබට ආදරය නොකළේ නම්” වෙත ප්‍රදානය කරන ලදී.

57 වැනි ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි මියුසික් සම්මාන උළෙල නිෂ්පාදනය කරනු ලබන්නේ එම්ආර්සී සතු එම්ආර්සී සජීවී සහ විකල්ප විසිනි. MRC යනු P-MRC නමින් Penske Media සමඟ හවුල් ව්‍යාපාරයක් හරහා Billboard හි සම හිමිකරුවෙකි.

Next Post

විදේශගත ශ්‍රමිකයන්ට අවුරුදු සමයේ වාසියක්

Tue Mar 8 , 2022
විදේශගත ශ්‍රමිකයන් අලුත් අවුරුදු සමයේ එවනු ලබන විනිමය ආදායම වෙනුවෙන් ඇමරිකානු ඩොලරයකට රුපියල් 38 බැගින් දිරිගැන්වීමේ දීමනාවක් ගෙවීමට ද කැබිනට් මණ්ඩලය තීරණය කර ඇත.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.