කින්නියා වෙඩි තැබීමක්:තිදෙනෙක් අත්අඩංගුවට

ත්‍රිකුණාමලය කින්නියා ප්‍රදේශයේ සුනාමි ගම්මානයේ දී ඊයේ (7) රාත්‍රියේ යතුරුපැදියකින් පැමිණි දෙදෙනකු සිදුකළ වෙඩි තැබීමකින් පුද්ගලයන් දෙදෙනකු තුවාල ලබා ඇතැයි පොලිසිය කියයි.

Next Post

සුපිරි වෙළඳසැල් ආහාර මිල වසරක් තුළ 36% කින් ඉහළ ගියේය: Advocata

Tue Mar 8 , 2022
තෝරාගත් ආහාර ද්‍රව්‍ය කූඩයක සිල්ලර මිලෙහි මාසික වෙනස්වීම් නිරීක්ෂණය කරන Advocata’s Bath Curry Indicator (BCI) 2022 ජනවාරි සිට 2022 පෙබරවාරි දක්වා 1.5% ක අඩුවීමක් වාර්තා කර ඇත. සමස්ත අඩුවීමට බෝංචි මිල පහත වැටීම හේතු විය ( 40%), අමු මිරිස් (15%) සහ බටු (13%). කෙසේ වෙතත්, සාමාන්යයෙන් මිල ගණන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.