කෙලී ක්ලාක්සන් 2022 ACM සම්මාන උළෙලේදී ඩොලී පාර්ටන්ට ගෞරව කිරීම සඳහා Towering ‘I Will Always Love You’ ආවරණය ලබා දෙයි

කෙලී ක්ලාක්සන් සඳුදා (මාර්තු 7) රාත්‍රියේ ලාස් වේගාස් හි ඇලජියන්ට් ක්‍රීඩාංගනයේ වේදිකාවට පැමිණියේ සන්ධ්‍යාවේ සම සත්කාරක ශ්‍රේෂ්ඨයාට ගෞරව කිරීම සඳහා ය. ඩොලි පාර්ටන්රට පුරාවෘත්තයේ “මම ඔබට සැමවිටම ආදරය කරමි” ආවරණයක් සමඟ.

වසරේ කීර්තිමත් විනෝදාස්වාදකයා සම්මානය ප්‍රදානය කිරීමට පෙර ඇගේ රංගනය ඉදිරිපත් කළ ක්ලාක්සන්, සම්භාව්‍ය බයිලාවේ සුදුසු පරිදි ඉවත් කරන ලද සහ ප්‍රබල අනුවාදයක් ලබා දුන් අතර, සියලු විශාල සටහන් වලට පහර දෙමින් සහ කුඩා අවස්ථාවන් සියල්ලම ඇණ ගැසීය. ඇය ප්‍රසංගය අතරතුර “මගේ බොරු ඇහිබැමි නොඇඬීමට වේදිකාවේ පිටුපස සිටි” බවට උපහාසයට ලක් කළ පාර්ටන් වෙතින්ම හොඳ විචාරයක් ලබා ගත්තාය. රංගනයෙන් පසුව, පාර්ටන් මිරැන්ඩා ලැම්බර්ට්ට වසරේ විනෝදාස්වාදය පිරිනැමීම සඳහා වේදිකාවේ රැඳී සිටියාය – ඇයගේ හයවන ජීවිත කාලය සඳහා නම් කරන ලද මෙම කාණ්ඩයේ පළමු ජයග්‍රහණය – ලැම්බට් නොපැමිණි නමුත් දුරස්ථව පිළිගත්තේය.

1982 දී Billboard Hot 100 හි අංක 53 ට පමණක් පැමිණියද (ඇය රඟපෑ වාහනයේ හඬපටය සඳහා 1974 මුල් පිටපත නැවත පටිගත කිරීමකදී ටෙක්සාස් හි හොඳම කුඩා ගණිකා නිවාසය) “I Will Always Love You” පාර්ටන්ගේ වඩාත්ම ආදරණීය ගීත වලින් එකක් මෙන්ම ඇයගේ වඩාත්ම ලාභදායී ගීත වලින් එකක් බවට පත්ව ඇත – විශේෂයෙන්ම Whitney Houston 1992 ඇගේම චිත්‍රපටයේ කවරය අනුගමනය කරමින් ආරක්ෂකයාඑය එවකට වාර්තාගත සති 14ක් සඳහා Billboard Hot 100 හි ඉහළින්ම සිටියේය.

57 වැනි ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි මියුසික් සම්මාන උළෙල නිෂ්පාදනය කරනු ලබන්නේ එම්ආර්සී සතු එම්ආර්සී සජීවී සහ විකල්ප විසිනි. MRC යනු P-MRC නමින් Penske Media සමඟ හවුල් ව්‍යාපාරයක් හරහා Billboard හි සම හිමිකරුවෙකි.

Next Post

පාර්ලිමේන්තුව අද රැස්වේ

Tue Mar 8 , 2022
පාර්ලිමේන්තු රැස්වීම් අද (මාර්තු 08) පෙරවරු 10.00ට ආරම්භ වන අතර පෙරවරු 10.00 සිට 11.00 දක්වා වාචික පිළිතුරු සඳහා ප්‍රශ්න සඳහා කාලය වෙන් කර ඇත. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.