කෝට්නි කාර්ඩෂියන්ගේ දියණිය ට්‍රැවිස් බාර්කර්ගේ වඩාත් ආකර්ශනීය පින්තූරය ඇන්ද

Penelope Disick, අනාගත කලාකරුවා? කෝට්නි කාර්ඩෂියන්ගේ දුව චිත්‍රයක් ඇන්දා ට්‍රැවිස් බාර්කර් සති අන්තයේ, රොකර් චිත්‍රයට කොතරම් ඇලුම් කළාද යත් ඔහු එය ඔහුගේ නව Instagram පැතිකඩ පින්තූරය බවට පත් කළේය.

“මම මේ පෙන්ලෝප්ට ආදරෙයි,” බෙර වාදකයා ලිවීය, නව හැවිරිදි දරුවාගේ අද්විතීය ආකර්ශනීය මුහුණුවර සහ ඔහුගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් කතාව හරහා පච්ච කොටා ගැනීම බෙදා ගත්තේය.

Kardashian ඇගේම Instagram සංග්‍රහයට චිත්‍රය පළ කළේ අහඹු ඉමෝජි ගණනාවක් සමඟ “weeeeeekend” යන සිරස්තල සහිත පින්තූර කැරොසල් එකක ය. ඡායාරූපවලට අනුව, පවුලේ අයගේ වික්‍රමාන්විතයන් අතර රාත්‍රියේ බාර්කර්ගේ නිවසේ වැසිකිළි කඩදාසි ගැලවී යාම, අශ්වයන්ගේ විනෝදජනක වීඩියෝ, විවේකී බුබුලු ස්නානය සහ – සඳහා ඇතුළත් විය. පර්වතය තරුව – නැගී එන හිප්-හොප් තරුව ජැක් කේස් සමඟ චිත්‍රාගාරයේ වැඩ කිරීම.

පසුගිය ඔක්තෝම්බර් මාසයේදී විවාහ ගිවිස ගැනීමෙන් පසුව, බාර්කර් සහ ඔහුගේ පෙම්වතිය ඔවුන්ගේ පැටවුන් මිහිරි ලෙස මිශ්‍ර කර ඇති බව ඇලබාමා බාර්කර්ගේ සාක්ෂියකි. ලස්සන TikToks පෙන්ලෝප් සහ ඇගේ ඥාති සොහොයුරා වයඹ හෝ පවුලේ ඒකාබද්ධය සමඟ නත්තල් ඒව උත්සවය දෙසැම්බර් මාසයේදී.

Barker සහ Kardashian ගේ සුළි සුළං ප්‍රේම සම්බන්ධය ඇයගේ ප්‍රසිද්ධ පවුල සමඟ ඉදිරි රූපවාහිනී කතා මාලාවේ ද රඟ දැක්වීමට සූදානම් වේ. Kardashiansඑය අප්‍රේල් 14 Hulu හි මංගල දර්ශනය වේ.

මේ අතර, බෙර වාදකයා Avril Lavigne ගේ නව ඇල්බමය ප්‍රවර්ධනය කිරීමේ කාර්යබහුල වී ඇත. ආදරය සක්ස්පොප්-පන්ක් තරුව සමඟ රඟ දැක්වීම අද රාත්‍රියේ ප්‍රදර්ශනය Jimmy Fallon රංගනයෙන් දායක වේ හා Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve with Ryan Seacrest 2022 LA හි Poosh නිර්මාතෘ Lavigne ගේ සමීපත්වය සඳහා පවා ඔහු සමඟ එකතු විය ඇල්බම නිකුත් කිරීමේ දර්ශනය පෙබරවාරි 25 වෙනිදා The Roxy හිදී.

පහතින් පෙන්ලෝප් විසින් අඳින ලද ඇගේ ඉක්මනින් වීමට නියමිත සුළු පියාගේ මිහිරි චිත්‍රය වෙත ස්වයිප් කර එය අතුරුදහන් වීමට පෙර බාර්කර්ගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් කතන්දර වලින් එය පරීක්ෂා කරන්න මෙතන.

Next Post

2022 ACM සම්මාන වලින් සියලුම ජයග්‍රාහකයින් මෙන්න (යාවත්කාලීන කිරීම)

Tue Mar 8 , 2022
57 වැනි ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි සංගීත සම්මාන උළෙල සඳුදා (මාර්තු 7) ලාස් වේගාස් හි ඇලජියන්ට් ක්‍රීඩාංගනය අත්පත් කර ගත්තේය. තනිකරම සජීවීව විකාශනය කළ පළමු ප්‍රධාන සම්මාන සංදර්ශනය, 2022 ACM සම්මාන ප්‍රයිම් වීඩියෝ මත වාණිජ බාධාවකින් තොරව ප්‍රවාහ විය. RA Clark යනු 57 වැනි ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි සංගීත සම්මාන උළෙලේ විධායක […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.