කෝතලාවල සංශෝධිත පනතටත් කොක්කක්

පාර්ලිමේන්තුවේ සම්මත කර ගැීම සඳහා නැවත ඉදිරිපත් කර තිබෙන ‘‘සංශෝධිත කොතලාවල විශ්ව විද්‍යාල පනත් කෙටුම්පත‘‘ කොන්දේසි විරහිතව ප්‍රතික්ෂේපකරන බව විශ්ව විද්‍යාල ආචාර්යවරුන්ගේ සමති සම්මේලනය සඳහන් කරයි.

Next Post

Gabby Barrett කතා කරයි 'මම බලාපොරොත්තු වෙනවා' සාර්ථකත්වය, ඇගේ ගීත රචනය, ආශ්වාදයන් සහ තවත් දේ පරිපූර්ණ කිරීම | සංගීත සමුළුවේ කාන්තාවන් 2022

Tue Mar 8 , 2022
Billboard’s Women in Music 2022 Rising Star ගෞරවයට පාත්‍ර වූ Gabby Barrett කතා කළේ ඇයගේ දැවැන්ත වසර විවෘත කළ අතර “I Hope” හි සාර්ථකත්වය සංගීතය හරහා ජීවිතය පිළිබඳ කථා ලිවීම, ඇයගේ වඩාත්ම අමතක නොවන වෘත්තීය අවස්ථාව සහ තවත් බොහෝ දේ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.