ජස්ටින් බීබර් ‘යුක්තිය’ LA දිනය අතරතුර පසෙකට වී ලියොන් පාලම් ‘නදී’ ගායනා කිරීමට ඉඩ දෙයි

ජස්ටින් බීබර් ඔහුගේ සඳුදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 7) ලොස් ඇන්ජලීස් හි Crypto.com පිටියේ පැවති ප්‍රසංගයේදී කුඩා කට්ටලයක් සඳහා නොදන්නා අමුත්තෙකු පිටතට ගෙන ඒමෙන් රසිකයන් මවිතයට පත් කළේය. Bieber’s Justice World Tour හි සිව්වන ප්‍රසංගය ටෙක්සාස් ගායකයා/ගීත රචකයෙකු වූ විට අනපේක්ෂිත හැරීමක් සිදු විය. ලියොන් පාලම් 2015 ගිටාර් වාදකයාගේ “නදී” හි චලනය වන ප්‍රකාශනයක් සිදු කිරීම සඳහා වේදිකාවේ බස් නැවතුම් පොළේ මතු විය ගෙදර එනවා මංගල.

“විශේෂ අමුත්තා @leonbridges… ඔබ @justinbieber සමඟ දකින්නේ කවුරුන්දැයි ඔබ කිසිදා නොදනී,” කියවන්න ට්වීට් Crypto.com Arena feed වෙතින්, ගිටාර් ඉමොජි තුනක් සමඟ. තත්පර 36 ක ක්ලිප් එකේ, බීබර් කට්ටලයට හේත්තු වී, රතු විදුලි ගිටාරයක් වාදනය කරමින් බ්‍රිජ්ස් බැලඩ්ගේ දුක්බර ඇස් ඇති ගායනය ගායනා කරන විට දැඩි අවධානයෙන් බලා සිටී.

Bieber අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) Crypto Arena හි ඔහුගේ සංදර්ශන දෙකේ ස්ථාවරයේ දෙවන රාත්‍රිය ක්‍රීඩා කිරීමට නියමිතය. වසංගතය ආශ්‍රිත ප්‍රමාදයකින් පසුව, Bieber පෙබරවාරි 18 වන දින සැන් ඩියාගෝ හි සංචාරය දියත් කළ අතර පසුව පෙබරවාරි 20 ලාස් වේගාස් දිනයක් ජුනි 28 දක්වා කල් දැමීමට සිදුවිය. ධනාත්මක පරීක්ෂාව COVID-19 සඳහා

දින 90ක ගෝලීය චාරිකාව ජුනි අග දක්වා උතුරු ඇමරිකාව හරහා ගායකයා රැගෙන යනු ඇත. ජස්ටිස් වර්ල්ඩ් ටුවර් පසුගිය ගිම්හානයේදී දියත් කිරීමට මුලින් සැලසුම් කර තිබුණි. jaunt Bieber ගේ 2021 ඇල්බමයට සහය දක්වයි යුක්තියඔහුගේ අටවන ඇල්බමය අංක 1 හි ආරම්භ කිරීමට දැන්වීම් පුවරුව 200.

සංචාරය දියත් කිරීමට පෙර, Bieber නිවේදනය කළේ මෙම සංචාරය උපකාර වන බවයි දැනුවත් කිරීම අපරාධ යුක්තිය ප්‍රතිසංස්කරණය කිරීම, දේශගුණික ක්‍රියාමාර්ග සහ ඡන්ද දායකයින් ලියාපදිංචි කිරීම පිළිබඳව සමාජ සාධාරණ සංවිධාන ගණනාවක් සමඟ සම්බන්ධ වී ඔවුන්ගේ කාර්යභාරය ඉටු කිරීමට Beliebers දිරිමත් කරයි. සෑම රාත්‍රියකම ප්‍රාදේශීය මට්ටමින් අපරාධ යුක්තිය ප්‍රතිසංස්කරණයට සහය දැක්වීම සඳහා Live Free විසින් පාලනය කරන ලද දේශීය ක්‍රියාකාරී අවස්ථා ඇත, තෝරාගත් නගරවල සජීවී පුහුණුවීම්වලට සහභාගී වීමෙන් රසිකයින්ට නොමිලේ ප්‍රසංග ප්‍රවේශපත්‍ර දිනා ගැනීමේ අවස්ථාව ලැබේ.

පහතින් Bridges හි කාර්ය සාධනය පරීක්ෂා කරන්න.

Next Post

PUCSL හෙට විදුලිය විසන්ධි කිරීමේ කාලසටහන ප්‍රකාශයට පත් කරයි

Tue Mar 8 , 2022
හෙට (මාර්තු 09) විදුලිය විසන්ධි කිරීම සඳහා ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලයේ ඉල්ලීම ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාව (PUCSL) අනුමත කර ඇත. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.