ප්‍රධාන පෙළේ තාක්ෂණික විසඳුම් සොයන්නා IWill සමග අත්වැල් බැඳගනී

ප්‍රමුඛ පෙළේ තාක්ෂණික විසඳුම් සොයන්නකු ලෙස ප්‍රසිද්ධියට පත් AFI Corp ආයතනය ප්‍රතිකාර සඳහාම වෙන්වූ අවකාශයක් වන IWill ආයතනය සමග අත්වැල් බැඳගෙන තිබේ.

Next Post

Paramount+ සඳහා නව Soft Rock & Hard Rock Docs: Exclusive

Tue Mar 8 , 2022
Paramount+ Gunpower & Sky සමඟ එක්ව නිෂ්පාදනය කරන ලද ප්‍රවාහ සේවාවේ නව සංගීත ලේඛන මාලාවන් දෙකක් සමඟ අතීතයට ගමන් කරනු ඇත. සමහර විට අපි ස්පර්ශ කරන විට: මෘදු පාෂාණයේ පාලනය, විනාශය සහ නැවත නැඟිටීම Soft Rock හි ඉතිහාසය දෙස බලනු ඇත (එබැවින් 1977 ඩැන් හිල් හි හැඬීමෙන් වැඩ කරන මාතෘකාව) […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.