ප්‍රබල ඇමතිවරයෙක් සිය ධූරයෙන් අස්වෙයි

රාජ්ය අමාත්යවරයා දැඩි තීරණයක් ගනී

රාජ්‍ය අමාත්‍යාංශය ජයන්ත සමරවීර මහතා සිය අමාත්‍යාංශයෙන් ඉල්ලා අස්වී තිබේ.

විමල් වීරවංශ මහතාගේ නායකත්වයෙන් යුත් ජාතික පෙරමුණ යටතේ කළුතරින් තරග කළ ජයන්ත සමරවීර මහතා ගුදම් පහසුකම්, බහලුම් අංගන, වරාය සැපයුම් පහසුකම් සහ බෝට්ටු හා නැව් කර්මාන්ත සංවර්ධන රාජ්‍ය අමාත්‍යවරයා ලෙස කටයුතු කළේය.

The post ප්‍රබල ඇමතිවරයෙක් සිය තනතුරෙන් අස්වෙයි appeared first on Aruna.

Next Post

මේ මස අග බැසිල් ඉන්දියාවට

Tue Mar 8 , 2022
මුදල් අමාත්‍ය බැසිල් රාජපක්ෂ මහතා මේ මස දෙවැනි භාගයේ දී ඉන්දියාවේ සංචාරයක නිරත වනු ඇතැයි ශ්‍රී ලංකාවේ ඉන්දීය මහ කොමසාරිස් කාර්යාලය සඳහන් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.