බැසිල් මේ මස අගදී ඉන්දියාවේ සංචාරයක

ඉන්දීය විදේශ කටයුතු අමාත්‍ය ආචාර්ය එස්. ජයශංකර් සහ ශ්‍රී ලංකාවේ මුදල් අමාත්‍ය බැසිල් රාජපක්ෂ මහතා මේ මස දෙවන භාගයේදී ඉන්දියාවට පැමිණීමට දුරකථන සංවාදයකදී තීරණයකට එළඹ තිබේ. තව..

Next Post

කෙලී ක්ලාක්සන් 2022 ACM සම්මාන උළෙලේදී ඩොලී පාර්ටන්ට ගෞරව කිරීම සඳහා Towering 'I Will Always Love You' ආවරණය ලබා දෙයි

Tue Mar 8 , 2022
කෙලී ක්ලාක්සන් සඳුදා (මාර්තු 7) රාත්‍රියේ ලාස් වේගාස් හි ඇලජියන්ට් ක්‍රීඩාංගනයේ වේදිකාවට පැමිණියේ සන්ධ්‍යාවේ සම සත්කාරක ශ්‍රේෂ්ඨයාට ගෞරව කිරීම සඳහා ය. ඩොලි පාර්ටන්රට පුරාවෘත්තයේ “මම ඔබට සැමවිටම ආදරය කරමි” ආවරණයක් සමඟ. වසරේ කීර්තිමත් විනෝදාස්වාදකයා සම්මානය ප්‍රදානය කිරීමට පෙර ඇගේ රංගනය ඉදිරිපත් කළ ක්ලාක්සන්, සම්භාව්‍ය බයිලාවේ සුදුසු පරිදි ඉවත් කරන ලද […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.