බෑණාගේ මන්නා පහරින් මාමණ්ඩිය මරුට

බෑණා සහ මාමණ්ඩිය අතර කලක සිට පැවති ආරවුලක් දුරදිග යාමෙන් බෑණා විසින් මාමණ්ඩිය තියුණු ආයුධයකින් කපා කොටා ඝාතනය කර ඇතැයි කළුතර දකුණ පොලිසිය කියයි.

Next Post

8 2022 ACM සම්මාන උළෙලේ අවස්ථා මග හැරිය නොහැක

Tue Mar 8 , 2022
සඳුදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 7), ඇකඩමිය රට සංගීතය සම්මාන වසරේ විනෝදාස්වාදකයා නොපැමිණීම ඇතුළුව, ප්‍රදර්ශනයේ 57 වන සංස්කරණය සඳහා සම්මාන ලබා දෙන ලදී මිරැන්ඩා ලැම්බර්ට් (ඇය ලන්ඩනයේ C2C හි ක්‍රීඩා කිරීමට සූදානම් වෙමින් සිටියාය) ප්‍රසංග 20ක් පමණ ඉදිරිපත් කළ සංදර්ශනයක. Las Vegas’ Allegiant Stadium වෙතින් විකාශනය වූ මෙම ප්‍රසංගය Amazon’s Prime Video […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.