මධ්‍යම රාත්‍රියේ තෙල් ධනාත්මක COVID-19 ප්‍රතිඵලයෙන් පසුව ප්‍රසංග කල් දමයි

මධ්යම රාත්රියේ තෙල් රොක් ලෙජන්ඩ්ස් ඩ්‍රම්ස් වාදකයා ධනාත්මක බව පරීක්‍ෂා කිරීමෙන් පසු එහි වත්මන් ඕස්ට්‍රේලියානු සංචාරය කෙටියෙන් නතර කරයි COVID-19.

ආරම්භක බෙර වාදකයෙකු වන රොබ් හර්ස්ට් ඔහුගේ ධනාත්මක ප්‍රතිඵලයෙන් පසුව නිරෝධායනයට පිවිසෙයි, එයින් අදහස් වන්නේ ද ඔයිල්ස් සංදර්ශන දෙකක් මග හැරෙනු ඇති බවයි. ප්රතිරෝධය: අවසාන සංචාරය.

“ධනාත්මක පරීක්ෂණයක් තිබියදීත්, අද ඔහුට තරමක් සුවයක් දැනෙන අතර සම්පූර්ණ හා ඉක්මන් සුවය ලැබීමට විශ්වාසයි” යනුවෙන් ප්‍රකාශයක් කියවයි.

Hirst ගේ රෝග විනිශ්චයේ ප්‍රතිඵලයක් ලෙස, මාර්තු 9, බදාදා මෙල්බර්න් හි Rod Laver Arena හි (Amyl & The Sniffers සමඟ) පැවැත්වීමට නියමිත ප්‍රසංගය මාර්තු 27 දක්වාත්, ඔවුන්ගේ මාර්තු 12 වාදනය Rutherglen හි (Hoodoo Gurus සහ All Our Exes Live සමඟත්) සිදු කෙරේ. ටෙක්සාස් හි) දැන් ANZAC දින දිගු සති අන්තයේ අප්‍රේල් 24 ට සකසා ඇත.

මෙම ප්‍රවෘත්තිය අඟහරුවාදා උදෑසන සංගීත කණ්ඩායම විසින් බෙදා ගන්නා ලදී, මේ සතියේ මෙල්බර්න් හි එහි “One For The Planet” ප්‍රතිලාභ ප්‍රසංගය අවලංගු කරන බව නිවේදනය කිරීමෙන් දිනකට පසුව, Hirst “පපුවේ ආසාදනයක් සමඟ දින කිහිපයක් සටන් කරයි”.

පීටර් ගැරට් සහ සමාගම ඔවුන්ගේ සිට වසර පහක සිදුවීම් සහිත දිගුවක් ඇත 2017 දී නැවත එකතු වියසඳහා වන මහා කවය ලෝක සංචාරය.

එම දිනවලින් චිත්‍රාගාර EP එකක් ආවා, මකරරට ව්‍යාපෘතියඑය 2020 දී ARIA ඇල්බම ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 ස්ථානයට පත් විය. ප්‍රස්ථාර ජයග්‍රහණය ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද්දේ පැය කිහිපයක් පමණි, ඔයිල්ස් බාස් වාදක බෝන්ස් හිල්මන් ඔහුගේ සටන අහිමි විය පිළිකා සමඟ, වයස අවුරුදු 62 යි.

ගිය මාසේ තමයි The Oils’ ගොඩ බැස්සේ ඒ හයවන අංක 1 සමඟ ජාතික ඇල්බම සටහනේ ප්රතිරෝධය. එය වසර 20කට ආසන්න කාලයකින් ඔසී රොකර්ස්ගේ ප්‍රථම පූර්ණ-දිග චිත්‍රාගාර ඇල්බමය, ඔවුන්ගේ සමස්ත 13 වැනි ඇල්බමයයි. ඒවගේම ඒක එයාලගේ අවසාන තරගය කියලයි කියන්නේ.

මිඩ්නයිට් ඔයිල් යනු ඕස්ට්‍රේලියාවේ සර්වකාලීන විශිෂ්ට රොක් ඇඳුම් වලින් එකකි, ARIA හෝල් ඔෆ් ෆේම් හි සාමාජිකත්වය සහ ඔස්ට්‍රේලියානු සංගීතය සඳහා වූ විශිෂ්ට සේවා සඳහා ටෙඩ් ඇල්බට් සම්මානය, ඔවුන්ගේ අතිවිශාල ගෞරව එකතුවකි.

1987 සිට දේශපාලනිකව ආරෝපණය වූ සංගීත කණ්ඩායමේ සම්භාව්‍ය LP, ඩීසල් සහ දූවිලි, අංක 1 දී ආවා හොඳම ඕස්ට්‍රේලියානු ඇල්බම 100Hardie Grant Books විසින් 2010 දී ප්‍රකාශයට පත් කරන ලදී.

උතුරු ඇමරිකාවේ දිනයන් ප්රතිරෝධය චාරිකාව 2022 ජූනි 1 වන දින BC වැන්කුවර් හි Malkin Bowl හිදී ආරම්භ වන අතර යුරෝපීය සංදර්ශන ජූලි මාසයේදී සිදු කෙරේ.

Next Post

කොරෝනා ආසාදිතයින් 124ක් සුවය ලබයි

Tue Mar 8 , 2022
කොවිඩ් 19 ආසාදනය වූ තවත් 124 දෙනෙකු පසුගිය පැය 24 තුළ සුවය ලබා පිටව ගොස් ඇති බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.