විදේශගත ශ්‍රමිකයන්ට අවුරුදු සමයේ වාසියක්

විදේශගත ශ්‍රමිකයන් අලුත් අවුරුදු සමයේ එවනු ලබන විනිමය ආදායම වෙනුවෙන් ඇමරිකානු ඩොලරයකට රුපියල් 38 බැගින් දිරිගැන්වීමේ දීමනාවක් ගෙවීමට ද කැබිනට් මණ්ඩලය තීරණය කර ඇත.

Next Post

2022 ACM සම්මාන උළෙලේ වසරේ ඇල්බමය ජයග්‍රහණය කිරීමෙන් පසු Morgan Wallen ගේ කතාව මෙන්න

Tue Mar 8 , 2022
2022 ACM සම්මාන – තනිකරම සජීවීව විකාශනය කළ පළමු සජීවී ප්‍රධාන සම්මාන සංදර්ශනය – සඳුදා (මාර්තු 7) රාත්‍රියේ ලාස් වේගාස් හි ඇලජියන්ට් ක්‍රීඩාංගණය භාර ගත්තේය. Morgan Wallen, කාගේ භයානක: ඇල්බමය විශාලතම විය 2021 ඇල්බමය Billboard 200 හි, 57 වන වාර්ෂික ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි සංගීත සම්මාන උළෙලේදී වසරේ ඇල්බමය දිනා ගන්නා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.