‘විමල්උ-දය-වාසු මැතිසබයේ නෑ‘

ඇමැති ධුරවලින් ඉවත් කෙරුණු විමල් වීරවංශ සහ උදය ගම්මන්පිල යන මන්ත්‍රීවරුන් පැමිණෙනු ඇතැයි බොහෝ දෙනකු බලාපොරොත්තුවෙන් සිටියද එම දෙදෙනා පාර්ලිමේන්තුවට අද (8) නොපැමිණියහ.

Next Post

Osborne සහෝදරයන් තනිකඩව රට ගුවන් විදුලියෙන් ඉවත් කළ පසු කතා කරයි

Tue Mar 8 , 2022
තුළ ඔස්බෝන් සහෝදරයන්ගේ වසරේ ද්විත්ව පිළිගැනීමේ කතාව සඳුදා සවස (මාර්තු 7) ඇකඩමියේ රට සංගීත සම්මාන, TJ Osborne සම්මාන ජයග්‍රහණයක් කලාකරුවෙකුට ලබා දිය හැකි ගම්‍යතාව ගැන විශේෂයෙන් කෘතඥ විය. “සතියකට පමණ පෙර, ඔවුන් රට ගුවන් විදුලියෙන් අපේ ගීතය ඇදගෙන ගියා, ඒ නිසා මට අපේ රුවල් වලට ටිකක් සුළඟක් අවශ්‍ය වුණා,” Osborne […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.