ශ්‍රී ලංකාව තවත් කොරෝනා මරණ 11ක් තහවුරු කරයි

සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ ජනරාල්වරයා විසින් මාර්තු 07 දිනට තවත් කොරෝනා මරණ 11ක් තහවුරු කර ඇති අතර, ශ්‍රී ලංකාවේ නිල Covid-19 මරණ සංඛ්‍යාව 16,350 දක්වා ඉහළ ගොස් තිබේ. තව..

Next Post

තවත් කාන්තා දින සැමරුමක්

Tue Mar 8 , 2022
අද තවත් ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනයකි. ‘තවත්’ යැයි කියන්නේ වත්මන් වසරකම මාර්තු 08 දා ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනය සැමරෙන බවයි. ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනය වෙනුවෙන් විවිධ වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ. අප රටේද වැඩසටහන්වල අඩුවක් නැත. ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනය සැමරීම සඳහා රාජ්‍ය සහ පෞද්ගලික දෙඅංශයෙන්ම වැඩසටහන් රැසක් ඉදිරිපත් කර ඇත. මේ වැඩසටහන්වලදී වැඩිපුරම කෙරෙන්නේ කාන්තාව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.