සාර්ථක අපනයන කරුවන්ට වාසියක්

ඉකුත් වසරට සාපේක්ෂව මේ වසරේ මුල් කාර්තුවේ දී අපනයන ආදායම වැඩි කරගත් අපනයනකරුවන් සඳහා වැඩිවන ඩොලරයකට රුපියල් 30ක් බැගින් අමතර මුදලක් ගෙවීමට කැබිනට් මණ්ඩලය තීරණය කර ඇත.

Next Post

බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස් විවාහ ගිවිස ගැනීමේ මුද්ද පෙන්වයි, ඇය පවසන්නේ 'ළදරුවන් බිහි කිරීමට සැලසුම් කරන'

Tue Mar 8 , 2022
2022 වසරයි බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස්. පොප් තරුව සඳුදා (මාර්තු 7) Instagram වෙත ගෙන ගියේ ඇයගේ ජීවිතයේ ඇති ආශීර්වාද පිළිබඳ උද්යෝගය බෙදා ගැනීමටයි – ඇය පෙම්වතා වන සෑම් අස්ගරි සමඟ මෑත කාලීන විවාහ ගිවිස ගැනීම, හුරුබුහුටි මනකුරකමක බලය සහ ඇගේ නවතම නිවර්තන නිවාඩුව ඇතුළුව. අස්ගාරිගේ උපන්දින නිවාඩුවේ ඇගේ නවතම උඩුකය නිරුවත් වෙරළ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.