හිටපු ජනපතිගේ ආරක්ෂකයන්ට පාට් දැමූ 5 ක් අත්අඩංගුවට

හිටපු ජනාධිපති මෛත්‍රීපාල සිරිසේන මහතාගේ ආරක්ෂකයන් සමග ගැටුමක් ඇති කර ගත් පුද්ගලයන් පස් දෙනෙකු අත්අඩංගුවට ගත් බව තලංගම පොලිසිය කියයි.

Next Post

එතෙල් කේන් ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනය වෙනුවෙන් බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස්ගේ 'සෑම විටම' චිත්තවේගීය කවරය ලබා දෙයි

Tue Mar 8 , 2022
ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනය නිමිත්තෙන් (අඟහරුවාදා, මාර්තු 8) එතෙල් කේන් සමඟ එක්ව ඇත Spotify නිතිපතා තම සංගීතය ප්‍රබෝධමත් කරන කාන්තාවකට උපහාර දැක්වීමට – බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස්. කායින් ඇයව හෙළි කළේය Spotify කේවල සැසියගායකයා ස්පියර්ස්ගේ 2003 බයිලාව ආවරණය කළ “සෑම විට.” නව විකාශනය පුරාවට, කයින් ඉවත් කරන ලද, සම්පූර්ණ ධ්වනි ප්‍රවේශයක් සහ එතෙරියල්, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.