2022 දී සංචාරක සහ දුරස්ථ වැඩ සඳහා හොඳම රටවල්: ශ්‍රී ලංකාව ආසියා-පැසිෆික් කලාපයේ 2 වැනි ස්ථානයට

සංචාරකවැඩි පිරිසක් නම්‍යශීලී වැඩ පරිසරයන් වැලඳගෙන ඔවුන්ගේ මීළඟ ‘වැඩ’ (AKA, විවේකය සහ දුරස්ථ වැඩ මුසු කරන නිවාඩුවක්) වෙත යොමු වන විට, ලොව ප්‍රමුඛතම සංචාරක සෙවුම් යන්ත්‍රය වන KAYAK, දුරස්ථව වැඩ කිරීමට ලෝකයේ හොඳම රටවල් හෙළි කරයි. , ලැයිස්තුවේ පෘතුගාලය සමඟින් ශ්‍රී ලංකාව 2 වැනි ස්ථානයට පත් විය […]

Next Post

ජනපතිගේ ’’පුංචි ගෙදර’’ළඟ විරෝධතා කිරීම දුකයි

Tue Mar 8 , 2022
අධික මුදලක් වැයකර ජනාධිපති මන්දිරය පාවිච්චි නොකරන ජනාධිපතිගේ පුංචි නිවස ඉදිරිපිටට ගොස් විරෝධතා පැවැත්වීම කණගාටුවක් බව කෘෂිකර්ම අමාත්‍ය මහින්දානන්ද අලුත්ගමගේ මහතා පැවසීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.