Eminem RIAA Gold & Platinum වැඩසටහන් ඉතිහාසයේ තනිකඩයන් සඳහා වඩාත්ම සහතික ලත් කලාකරුවා ලෙස ඉතිහාසගත කරයි

ඇමරිකාවේ පටිගත කිරීමේ කර්මාන්ත සංගමය කිරුළ හිමි විය එමිනෙම් දියමන්ති රජු අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) එය නිවේදනය කළේ මාෂල් මාදර්ස් කේවල සඳහා අංක එකේ සංගීතඥයා බවට පත් වූ විට තවත් ස්වර්ණමය වෘත්තීය ජීවිතයක් ලබා ඇති බවයි. RIAAගේ Gold & Platinum සහතික කිරීමේ වැඩසටහන මිලියන 73.5 ක නව සහතික වලට ස්තුති වන්නට.

“මෙම සම්මාන මගින් Eminem විසින් ඔහුගේ ශිල්පය සඳහා වූ නොසැලෙන කැපවීම සහ පසුගිය වසර විස්සක් පුරා ඔහු රසිකයින් සමඟ ඇති කර ගත් කල් පවත්නා සම්බන්ධතාවය හඳුනා ගනී” යනුවෙන් RIAA හි සභාපති/ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී Mitch Glazier නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “අද නිවේදනය සමඟ, Eminem අපගේ වැඩසටහනේ ඉතිහාසයේ ඉහළම සහතික ලත් කේවල කලාකරුවා බවට පත් වන අතර ඔහුගේ බොහෝ නිර්මාණාත්මක ජයග්‍රහණ සඳහා දුර්ලභ තුන්වන දියමන්ති ඇල්බමය එක් කරයි. වෙන කවරදාකටත් වඩා ඉහළ මට්ටමක තබා ඇති එමිනෙම් සහ ඔහුගේ සමස්ත ලේබල් කණ්ඩායමට සුබ පැතුම්! ”

ඒකාබද්ධ සමඟ දියමන්ති සම්මාන හයක් – ඇල්බම සඳහා තුනක් සහ කේවල සඳහා තුනක් – Eminem සංගීත ඉතිහාසයේ විශාලතම අලෙවි වූ ක්‍රියාවන්ගෙන් එකක් ලෙස ස්ථිරව ස්ථානයක් ලබාගෙන ඇති අතර, මිලියන 73 කට වඩා වැඩි නව සහතික කිරීම් සමඟින් ඔහුගේ වෘත්තීය ජීවිතය RIAA සම්මානය මිලියන 227.5 දක්වා තල්ලු කරයි; එම සංඛ්‍යාවට ඔහුගේ 2005 සම්පාදනය සමඟ තනි සහතික මිලියන 166 ක් සහ ඇල්බම සහතික මිලියන 61.5 ක් ඇතුළත් වේ තිර ඇමතුම්: ද හිට්ස් ඇල්බමය මෑතකදී රැප් ගායකයාගේ දියමන්ති ගබඩාවට සම්බන්ධ විය.

“මෙම විශිෂ්ට ජයග්‍රහණය සඳහා මාෂල්, පෝල් සහ සමස්ත ෂැඩි කණ්ඩායමට සුබපැතුම් පිරිනැමීමට ඉන්ටර්ස්කෝප් එක් වේ” යනුවෙන් ඉන්ටර්ස්කෝප් ජෙෆෙන් ඒ ඇන්ඩ් එම් උප සභාපති ස්ටීව් බර්මන් ප්‍රකාශයක් කරමින් රැප් ගායකයාගේ දිගුකාලීන කළමනාකරු පෝල් රොසෙන්බර්ග්ට ප්‍රකාශයක් ඇතුළත් කළේය. “පටිගත කරන ලද සංගීත ඉතිහාසයේ විශිෂ්ටතම ගමනක කොටසක් වීමට ලැබීම ගෞරවයක්. මේකේ ලස්සනම කොටස තමයි ගමන පටන් ගත්තා වගේ දැනෙනවා.”

එම උස් පර්චසයට අමතරව, Slim Shady යනු Diamond Album Awards තුනක් හෝ වැඩි ගණනක් ලොග් කිරීමට ඕනෑම ප්‍රභේදයක හෝ යුගයක ඇති ක්‍රියා හතෙන් එකකි, එය මිලියන 10+ විකුණුම් සංකේතවත් කරයි. ඔහුගේ නවතම ජයග්‍රහණයත් සමඟ, එමිනෙම් ගාර්ත් බෲක්ස් (9), ද බීට්ල්ස් (6), ලෙඩ් සෙප්පලින් (5) සහ ඊගල්ස් (3) , ශානියා ට්වේන් සහ විට්නි හූස්ටන් (ඔවුන් සියල්ලන්ම ඇතුළත් වන බහු-දියමන්ති ක්‍රියා ලැයිස්තුවකට එක් වේ. තුනක් ඇත).

 

Next Post

දෛනික Covid-19 රෝගීන් සංඛ්‍යාව අද 632 කි

Tue Mar 8 , 2022
රට තුළ දෛනිකව නව ආසාදිතයින් සංඛ්‍යාව ඉහළ යමින් පවතින බැවින් අද දින තවත් පුද්ගලයින් 632 දෙනෙකු Covid-19 සඳහා ධනාත්මක බව පරීක්‍ෂා කර ඇති බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.