Flo Milli Honda වේදිකාවේ ප්‍රසංග දෙකක් අතරතුර සියලුම ගැහැණු ළමයින් ඇගේ විනෝදයට පැමිණීමට අවශ්‍යයි

ෆ්ලෝ මිලි අවසාන ගැහැණු ළමයා ය. ඇගේ ළමා වියේ සියලුම කාන්තා රැප් කණ්ඩායම Pink Mafia (කලින් Real & Beautiful ලෙස හැඳින්වූ) බිඳී ගිය පසු, ඇය තමාටම නව නමක් සාදාගෙන ඇගේ පළමු EP නිකුත් කළාය. හෝ, ඔබ මෙහි සිටින්නේ ඇයි? 2020 දී, එය ඇයට ගෞරවනීය ස්ථානයක් ලබා දුන්නේය XXLගේ 2021 නවකයන්ගේ ලැයිස්තුව. ඇලබාමා හි උපත ලද රැප් ගායකයාට BS යන කියමන සොලවන්නට හැකි ආකාරය පිළිබඳ ඇගේ කඩඉම් ව්‍යාපෘතිය සාක්ෂියක් විය. නමුත් ඇය තමා වෙනුවෙන් වෙහෙසෙන්නේ නැත – ඇගේ සංගීතය පැහැදිලිවම සුළු සුළු හිටපු අය සමඟ ගනුදෙනු කරන වෙනත් ගැහැණු ළමයින් හෝ ඔවුන් සමඟ හරක් මස් ලබා ගත් ගැහැණු ළමයින් සමඟ ගැටී ඇත.

“මට බොහෝ ගැහැණු ළමයින් සිටී, මට වයස අවුරුදු 18, 19 හෝ ඔවුන්ගේ 20 ගණන්වල මුල් කාලයේ කියන්නට අවශ්‍ය තරුණ ගැහැණු ළමයින් මෙන්, සෑම විටම මා වෙත පැමිණ මා අතහැර දැමූ කාලය කියන්න. හෝ, ඔබ මෙහි සිටින්නේ ඇයි? ඔවුන්ගේ ජීවිතයේ ඔවුන් තම හිටපු අයව අත්හැර හෝ යමෙකු සමඟ වෙන් වූ කාලයක් විය. එය ඔවුන්ට උපකාර කළා, ”ඇය පවසයි දැන්වීම් පුවරුව. “සියල්ල සිදු වන්නේ හේතුවක් නිසා වන අතර එය නියමිත වේලාවට සිදු විය.”

if(typeof(jQuery)==”function”){(function($){$.fn.fitVids=function(){}})(jQuery)}; pmc_jwplayer(‘jwplayer_xpLZUm6o_xFzS1DCh_div’).setup( {“vloc”:”auto”,”playlist”:”https:\/\/content.jwplatform.com\/feeds\/xpLZUm6o.json”,” );

සින්ඩි ලෝපර්ගේ 1983 Billboard Hot 100 No. 2 smash “Girls Just Want to Have Fun” හි Flo ගේ bass-booming, chugging guitar-driven version මත, 21-හැවිරිදි රැප් ගායක ගායිකාවන් අද දින ප්‍රවාහාත්මක රැප් සවාරියක් ලෙස ගලා යයි. “මම වගේ නරක අය” සිට “මාව පිළිකුල් කරන එච්**” දක්වා විවිධ කාන්තා කණ්ඩායම් සඳහා ගීතය කැප කරන අතරම සතයක්වත් වැය වන ඇගේ පැතුම් ලැයිස්තුව ගායනා කරයි. “මම හැදී වැඩුණේ පල්ලියේ ගායනා කරමින්. එය සෑම විටම මගේ කොටසක් වූ අතර රැප් කිරීම දෙවැනි විය, නමුත් මම රැප් කිරීම වඩාත් බැරෑරුම් ලෙස සැලකුවා, ”ඇය පවසයි. “දැන් මම අනිවාර්යයෙන්ම මගේ සංගීතයෙන් එය ප්‍රදර්ශනය කිරීමට යනවා.”

if(typeof(jQuery)==”function”){(function($){$.fn.fitVids=function(){}})(jQuery)}; pmc_jwplayer(‘jwplayer_VVbEmHHQ_xFzS1DCh_div’).setup( {“vloc”:”auto”,”playlist”:”https:\/\/content.jwplatform.com\/feeds\/VVbEmHHQ.json:2}”,” );

“ලස්සන, කළු, හුරුබුහුටි” යන්නෙන් අදහස් කෙරෙන ඇයගේ ඉදිරියට එන “PBC” ගීතය, පහත් තාර දෝලනය වන දෝංකාරයක් හරහා බලගන්වන මාතෘකා මන්ත්‍රය සහ ඊට අනුබද්ධ උපදෙස් (“මේ දාර දමන්න, h*!” ඇය කෑගසයි. පළමු ගායනය අවසානයේ) ධාවන පථය පුරා නැවත නැවතත් සිදු විය.

සමඟ එකතු වෙනවා හොන්ඩා වේදිකාව සහ විශේෂ කට්ටලයක් සඳහා Billboard, Flo මෙම නව ගීත දෙක හඳුන්වා දුන්නේ ඇය සහ ගැහැණු ළමයින් කොපමණ විනෝදයක් ලැබීමට සුදුසුද යන්න නිරූපණය කරමිනි. ඇය සියලුම ගැහැණු ළමයින් උසාවියට ​​ගෙන එන අතර ඇගේ පළමු රංගනය සඳහා “PBC” යන්නෙහි තේරුම මූර්තිමත් කරයි, එහිදී Flo sashay gym එක හරහා ගොස් ඇගේ කුකුළා නායකත්වය අනුගමනය කරන්නේ කෙසේදැයි විස්තර කරයි. “ලස්සන ගැහැණු ළමයින්” හි දෙවන ප්‍රසංගයේදී, ෆ්ලෝ හිස් රංග වේදිකාවක් හරහා සෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් කෙමෙන් පිරී ගිය ඇඳුම් රාක්ක වලින් පිරී ගියේය, ඇය ව්‍යාපාරයක් අදහස් කරන විට කුඩා කාර්යාලයක් සහ අලංකාර විසිත්ත කාමරයක් සකසා ඇත. මාතෘත්වය පුරෝකථනය කරයි. ඇයට අවශ්‍ය දේ ඇය හොඳින් දනී, එය සාරවත් රැප් වෘත්තියක් ද නැතහොත් නව ආභරණ ද යන්න, එය ඇගේ වන තුරු ඇය ඒ සඳහා වැඩ කිරීම නවත්වන්නේ නැත. එය ෆ්ලෝ මිලිගේ ලෝකයයි, අපි එහි ජීවත් වෙමු.

Next Post

හෙට විදුලිය කැපෙන හැටි

Tue Mar 8 , 2022
ඔබේ ප්‍රදේශයටත් විදුලිය කැපෙන වේලාව මෙතනින් බලන්න හෙට (09) දින විදුලිබල මණ්ඩලය විසින් විදුලිබල මණ්ඩලය විසින් ඉදිරිපත් කර ඇති කාලසටහනට ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගීතා සභාව විසින් අවසර ලබා දී ඇත. ඒ අනුව A, B, C, D, E, F, G, H, I, J,K සහ L කලාප වෙත පෙරවරු 8 වන පස්වරු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.