Foo Fighters 2022 ඕස්ට්‍රේලියාවේ සහ නවසීලන්තයේ ක්‍රීඩාංගණ සංචාරයක් සකසයි

ෆූ ෆයිටර්ස්’ පසුගිය සතියේ ඕස්ට්‍රේලියාවේ පැවති එක්-ඕෆ් ක්‍රීඩාංගණ සංදර්ශනය හුදෙක් ප්‍රවේශයක් පමණක් වූ අතර, රොක් ලෙජන්ඩ්ස් මෙම වසර අගදී පූර්ණ පරිමාණ ක්‍රීඩාංගණ සංචාරයක් පැවැත්වීමට නියමිතය.

ඩේව් ග්‍රෝල් සහ සමාගම, ඕස්ට්‍රේලියාවේ සහ නවසීලන්තයේ දින හයක සංචාරයක් සඳහා නත්තලට දිවෙන දකුණු දෙසට ගමන් කරනු ඇත.

විසින් නිෂ්පාදනය කරන ලදී මායිම් සංචාරයගමන නොවැම්බර් 30 පර්ත් හි HBF උද්‍යානයෙන් ආරම්භ වේ, පසුව මෙල්බර්න්, බ්‍රිස්බේන් සහ සිඩ්නි හි එළිමහන් ස්ථාන වෙත පැමිණ, වෙලින්ටන්හි ස්කයි ක්‍රීඩාංගනයේ සහ ඕක්ලන්ඩ් හි වෙස්ටර්න් ස්ප්‍රින්ග්ස් ක්‍රීඩාංගනයේ සංදර්ශන සඳහා ටැස්මන් වෙත පැනීමට පෙර.

ෆූස් යනු මෙම කොටස්වල බොක්ස් ඔෆිස් ඩයිනමයිට් වේ, ඔවුන්ගේ පටි යටතේ ක්‍රීඩාංගණ සහ ක්‍රීඩාංගණ 12 ක් ඇත, ඉතා මෑතක දී 2018 දී. එම ගමන, අනෙකුත් බොහෝ අය මෙන්, සංවිධානය කරන ලද්දේ මායිම් සංචාරයහතු සමූහ ව්‍යාපාරයේ අභාවප්‍රාප්ත සභාපතිවරයා විසින් ගොඩනගන ලද සමාගම මයිකල් ගුඩින්ස්කි.

ඔවුන්ගේ වෘත්තීය ජීවිතය පුරාවට, ඕස්ට්‍රේලියාවේ වාර්තාගත විකුණුම් මිලියන 1.8 ක් වේ. ඔවුන්ගේ දහවන සහ නවතම LP, 2021 මධ්‍යම රාත්‍රියේ බෙහෙත්, ARIA ඇල්බම් ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 ස්ථානයට පත් විය, ඔවුන්ගේ අටවන නායකයා සඳහා. ඖෂධය U2, ටේලර් ස්විෆ්ට් සහ ස්වදේශීය ප්‍රහසන රංගනය වන ද 12 වැනි මිනිසා සම කරමින් සමීක්ෂණයේ ෆූස්ගේ අනුප්‍රාප්තික අංක 1 වේ. එමිනෙම්ට පමණක් අංක 1 ස්ටුඩියෝ ඇල්බම නවයක් සමඟින් වැඩි කාලයක් තිබේ.

රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේමර්ස් තවත් ගෝලයක් වාර්තා කළේය පසුගිය සිකුරාදාඔවුන් Geelong’s GMHBA ක්‍රීඩාංගනයේ සම්පූර්ණ නිවසකට ක්‍රීඩා කළ විට, 2020 මුල සිට ඕස්ට්‍රේලියාවේ ජාත්‍යන්තර ක්‍රියාවකින් පළමු පූර්ණ-ධාරිතා ක්‍රීඩාංගණ සංදර්ශනය විය.

The Chats, Teenage Joans, Teen Jesus සහ The Jean Teasers, Hot Milk, Amyl And The Sniffers සහ Dick Move යන එන එන jaunt සඳහා සහය දක්වයි.

ප්‍රවේශපත්‍ර මාර්තු 10 බ්‍රහස්පතින්දා විකිණීමට ඇත.

Foo Fighters’s 2022 ඕස්ට්‍රේලියාවේ සහ නවසීලන්ත සංචාරය:
නොවැම්බර් 30 – HBF පාර්ක්, පර්ත්
දෙසැම්බර් 4 – AAMI පාර්ක්, මෙල්බර්න්
දෙසැම්බර් 10 – සන්කෝප් ක්‍රීඩාංගනය, බ්‍රිස්බේන්
දෙසැම්බර් 12 – Accor ක්රීඩාංගනය, සිඩ්නි
දෙසැම්බර් 15 – ස්කයි ස්ටේඩියම්, වෙලින්ටන්
දෙසැම්බර් 17 – ඕක්ලන්ඩ් හි බටහිර ස්ප්‍රින්ග්ස් ක්‍රීඩාංගනය

Next Post

කොළඹ පුරහල ප්‍රදේශයේ මාර්ගවල දැඩි රථවාහන තදබදයක්

Tue Mar 8 , 2022
විරෝධතා පාගමනකින් මාර්ග කිහිපයක් රතු වෙයි පුරහල ප්‍රදේශයේ මාර්ගවල දැඩි රථවාහන තදබදයක් හටගෙන තිබේ. ඒ, විරෝධතා පාගමනක් හේතුවෙනි. මෙම විකල්ප මාර්ග භාවිතා කරන ලෙස පොලිසිය රියදුරන්ගෙන් ඉල්ලා සිටියි.   The post කොළඹ පුරහල ප්‍රදේශයේ මාර්ගවල දැඩි රථවාහන ප්‍රදේශයේ තදබදයක් appeared first on අරුණ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.