Mary J. Blige & Pepsi, Live Nation Urban සමඟ සහයෝගීතාවයෙන් කාන්තා උත්සවයක සහ සමුළුවක ශක්තිය නිවේදනය කරයි

Mary J. Blige හා පෙප්සි සමාරම්භක අවස්ථාව නිවේදනය කර ඇත කාන්තා උත්සවයක ශක්තිය සහ Summit සමග හවුල්කාරිත්වයෙන් Live Nation Urban. තෙදින උත්සවය ඇට්ලන්ටා හි 2022 මැයි 6-8 දක්වා පැවැත්වේ.

Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show අතරතුර Blige ගේ එපික් ප්‍රසංගයෙන් සති කිහිපයකට පසුව, Pepsi නැවත වරක් සුපිරි තරුව සමඟ එක්වෙමින්, සංගීතය, දේශීය ප්‍රජාවන් සහ මීළඟ පරම්පරාවේ ප්‍රධාන පෙළේ වාදකයින් සඳහා සන්නාමයේ සහාය ගැඹුරු කරයි. කාන්තාවන් විසින් සහ කාන්තාවන් සඳහා සම්පාදනය කරන ලද, කාන්තා උළෙලේ ශක්තිය සහ සමුළුව සංගීතය, සුවතාව, තාක්‍ෂණය, රූපලාවන්‍ය සහ මූල්‍ය සාක්ෂරතාවය – බ්ලිගේ ජීවන මෙහෙවර සහ අරමුණෙහි පරිණාමය කෙරෙහි අවධානය යොමු කරයි. සිරස්තලවලට Blige ඇතුළත් වේ, චාකා ඛාන්, Xscape, එලා මායි, නගර බාලිකාවන්, කියානා ලෙඩේ සහ තවත් බොහෝ.

නව වතාවක් ග්‍රැමී සම්මානලාභී ගායිකාවක් සහ ඇගේ හවුල්කරුවන් – නිකොල් ජැක්සන්, එම්ජේබී ඉන්කෝපරේෂන් හි වීපී, සහ ද අයර්ස් ඒජන්සියේ අශාඋන්නා අයර්ස් අලෙවිකරණ මේවන් – නිෂ්පාදනයේ සිට සන්නිවේදනය දක්වා උත්සවයේ සෑම අංශයක්ම මෙහෙයවීමට කාන්තා කණ්ඩායමක් එක්රැස් කර ඇත.

“උත්සවය පිළිබඳ අදහස අප වෙත පැමිණියේ මගේ පවුලේ අය සහ මිතුරන් සහ කර්මාන්තයේ සිටින කාන්තාවන් සමඟ මගේ නවතම ඇල්බමයේ කලින් සවන්දීමෙන් පසුවයි” Blige පැවසීය. “සෑම අවස්ථාවකම, කාමරයේ සිටින අය බොහෝ විට සිත් වේදනාවෙන් හෝ වේදනාවෙන් කතන්දරයක් බෙදා ගත්තද, ඔවුන් සැමවිටම ප්‍රීතියෙන් හා ආදරයෙන් අවසන් වූ අතර ඔවුන්ගේ පෙම්වතියන් හෝ මව හෝ සහෝදරිය ඔවුන්ගේ කටහඬ සහ ශක්තිය සොයා ගැනීමට උපකාර කළ ආකාරය. අපට හැඟුණේ වසර දෙකකට පසුව ඇතුළේ සිට බොහෝ දේ විඳදරාගැනීමට සිදුවීමෙන් පසුව මිනිසුන්ට, විශේෂයෙන් කාන්තාවන්ට ලැබිය යුතු අත්දැකීම මෙය බවයි.

මෙම උත්සවය සහභාගිවන්නන් සඳහා හොඳම අත්දැකීම වගා කිරීමට උපකාර කිරීම සඳහා දේශීය, සුළුතර, සහ කාන්තාවන් සතු ව්‍යාපාර සහ වෙළෙන්දන් දුසිම් ගනනක් සමඟ හවුල් වේ. “අපගේ සමාරම්භක අවස්ථාවට කැපවීම පිළිබඳව සියලුම රංගන ශිල්පීන්, විකුණුම්කරුවන් සහ සහභාගිවන්නන්ට මම බෙහෙවින් ස්තූතිවන්ත වන අතර මගේ වෘත්තීය දිවියේ ආරම්භයේ සිටම මා සමඟ රොක් වූ නගරයක මෙය කිරීමට ලැබීම ගැන මම ඉතා සතුටට පත්වෙමි. බ්ලිජ්.

“මේරිගේ කතාව සහ වෘත්තිය ඉතා ආශ්වාදජනක, සාපේක්ෂ සහ ජයග්‍රාහී ය. සති අන්තය පරම්පරා ගණනාවක් පුරා ශක්තිමත් දක්ෂ කාන්තාවන් ප්‍රදර්ශනය කර සමරනු ඇති අතර එවැනි විශේෂ සති අන්තයක කොටස්කරුවෙකු වීමට ලැබීම ගැන මම ආඩම්බර වෙමි! මෙය අප වෙනුවෙන් සහ අප විසින්,” Live Nation Urban හි වෙන් කිරීම් සහ දක්ෂතා පිළිබඳ vp මාරි ඩේවිස් පැවසීය.

Pepsi උත්සවයට පෙර Blige සහ ඇයගේ ප්‍රබල නිර්මාණශීලී කණ්ඩායමට සහය වනු ඇත, උත්සව භූමිය පුරා ක්‍රියාත්මක වේ, ප්‍රජා මූලිකත්වයෙන් යුත් මුලපිරීම් දියත් කරයි, සති අන්තය දක්වා සහ එම කාලය තුළදී ප්‍රජා මූලිකත්වය දියත් කරයි මාර්ගයෙන්.

“අපි නැවත වරක්, මේරි සමඟ හවුල් වීමට ලැබීම ගෞරවයට පාත්‍ර වෙමු – වේදිකාව මත මෙන්ම වේදිකාව මත ද එහි බලපෑම සහ පැමිණීම දැනේ. Pepsi Super Bowl Halftime Show සහ ඉන් ඔබ්බට ලොව විශාලතම වේදිකාවක ප්‍රසංග නිපදවීමට සහ විස්තාරණය කිරීමට දශකයකට වැඩි කාලයක් ගත කර ඇති සන්නාමයක් ලෙස, පාරිභෝගිකයින්ට උත්සව අත්දැකීම ඉහළ නැංවීමට සහ නැවත ලබා දීමට තවත් සම්පත් සැපයීමට අපි සතුටු වෙමු. ඇට්ලන්ටා ප්‍රජාව, නගරයට සහ අපගේ සංස්කෘතියට උපකාර කරන කාන්තාවන් සමරන අතරම, සමෘද්ධිමත් වේ, ”පෙප්සිකෝ බහු සංස්කෘතික ව්‍යාපාර සහ කොටස් සංවර්ධන සභාපති ඩෙරෙක් ලුවිස් පැවසීය.

පූර්ව අලෙවි ප්‍රවේශපත්‍ර අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) පෙ.ව. 10 ට සජීවී වන අතර සාමාන්‍ය අලෙවිය බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 10) පෙරවරු 10 ට ආරම්භ වේ. සියලුම ප්රවේශපත් මිලදී ගත හැක www.soawfestival.com.

 

Next Post

කෝට්නි කාර්ඩෂියන්ගේ දියණිය ට්‍රැවිස් බාර්කර්ගේ වඩාත් ආකර්ශනීය පින්තූරය ඇන්ද

Tue Mar 8 , 2022
Penelope Disick, අනාගත කලාකරුවා? කෝට්නි කාර්ඩෂියන්ගේ දුව චිත්‍රයක් ඇන්දා ට්‍රැවිස් බාර්කර් සති අන්තයේ, රොකර් චිත්‍රයට කොතරම් ඇලුම් කළාද යත් ඔහු එය ඔහුගේ නව Instagram පැතිකඩ පින්තූරය බවට පත් කළේය. “මම මේ පෙන්ලෝප්ට ආදරෙයි,” බෙර වාදකයා ලිවීය, නව හැවිරිදි දරුවාගේ අද්විතීය ආකර්ශනීය මුහුණුවර සහ ඔහුගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් කතාව හරහා පච්ච කොටා ගැනීම […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.