Osborne සහෝදරයන් තනිකඩව රට ගුවන් විදුලියෙන් ඉවත් කළ පසු කතා කරයි

තුළ ඔස්බෝන් සහෝදරයන්ගේ වසරේ ද්විත්ව පිළිගැනීමේ කතාව සඳුදා සවස (මාර්තු 7) ඇකඩමියේ රට සංගීත සම්මාන, TJ Osborne සම්මාන ජයග්‍රහණයක් කලාකරුවෙකුට ලබා දිය හැකි ගම්‍යතාව ගැන විශේෂයෙන් කෘතඥ විය.

“සතියකට පමණ පෙර, ඔවුන් රට ගුවන් විදුලියෙන් අපේ ගීතය ඇදගෙන ගියා, ඒ නිසා මට අපේ රුවල් වලට ටිකක් සුළඟක් අවශ්‍ය වුණා,” Osborne Las Vegas’ Allegiant Stadium හි පැවති සම්මාන ප්‍රදර්ශනයට සහභාගී වූ ප්‍රේක්ෂකයන්ට පැහැදිලි කළේය. ඔස්බෝන් සඳහන් කළේ බ්‍රදර්ස් ඔස්බෝන් ගේ ගුවන් විදුලි ගීතය වන “මම සෑම කෙනෙකුටම නොවේ” ළඟා විය අංක 33 මත දැන්වීම් පුවරුවගේ Country Airplay ප්‍රස්ථාරය මාර්තු 5 දිනැති අතර සති 43ක් ප්‍රස්ථාරයේ තිබී ඇත. එය මාර්තු 12 දිනැති ප්‍රස්ථාරයේ නැත. ඔස්බෝන් විසින් “ඔවුන්” යනු දෙදෙනාගේ ලේබලය වන නිවස වන EMI රෙකෝඩ්ස් නැෂ්විල් වෙත යොමු කිරීමක් දැයි නිශ්චිතව දක්වා නැත.

පිටුපස වේදිකාවේ ACM සම්මානජෝන් සහ TJ යන දෙදෙනාම ඒ පිළිබඳව පැහැදිලි කළහ කලින් ගුවන් විදුලි විවරණයක්.

“අපි යම් ආකාරයකට තල්ලු කරමින් සහ නොපසුබට උත්සාහය දරන අතර පසුගිය වසර අට තුළ අපව ඉදිරියට ගෙන ගියේ මේවාය [awards]ජෝන් පුවත්පත් කාමරයේ වාර්තාකරුවන්ට පැවසීය. “එය අපගේ රුවල් තුළ සුළඟ තබා ඇත, එය රසික පදනම සහ කුප්‍රකට අනුව එය කරන දේ පමණක් නොව, අපට හැඟෙන දේ දිගටම කරගෙන යන මිනිසුන් ලෙස එය අපට කරන්නේ අප ජයග්‍රහණය කළත් ඉහළ සටනකි.”

“මම මෙය මෑතකදී ලිපියක සඳහන් කළා, අපි මුළු කාලයම පහත් අය වගේ දැනෙනවා,” TJ තවදුරටත් පැවසීය. “එය එහි කොටසකි, අනෙක් සමහර කලාකරුවන් ගුවන් විදුලියේ කරන ආදරය අපට අවශ්‍යයෙන්ම නොලැබීම සහ මම ඒ සඳහා විශේෂයෙන් කිසිවෙකු විවේචනය නොකරමි, නමුත් එය සත්‍යයක් පමණි. අද රාත්‍රියේ, මම එසේ පැවසීම ගැන සමහර අය කලබල වී ඇතැයි මම සිතමි. හරියට මම කිව්වේ ඇත්ත ප්‍රකාශයක්. මම දන්නේ නැහැ, පසුගිය සතියේ අපේ ගීතය වචනාර්ථයෙන් ඇදගෙන ගියා, අපි දැන් සම්මානයක් දිනුවා. ඔබ ඒ ගැන කලකිරෙන්නේ නම්, සමහර විට ඔබ ගැටලුවේ කොටසක් විය හැකිය.

නව වේදිකා වලට ස්තූතිවන්ත වෙමින් කලාකරුවන්ට වෘත්තීන් ගොඩනගා ගත හැකි මාර්ග රාශියක් TJ විසින් පිළිගෙන ඇත. “දින ගෙවී යන විට, අප දියුණු වන විට සහ කර්මාන්තය තුළ දේවල් පරිණාමය වන විට, තවත් බොහෝ මාර්ග තිබේ. ගුවන්විදුලිය තුළ විශාල සාර්ථකත්වයක් ලබා ගැනීම ඇත්තෙන්ම පුදුම සහගත වන අතර බොහෝ මිනිසුන්ට බොහෝ යහපත් දේ කර ඇත, ඔවුන්ගේ ජීවිත වෙනස් කර ඇත, නමුත් එහි [is] එය කිරීමට එක් මාර්ගයකට වඩා. එක් අවස්ථාවක නොතිබුණි, දැන් බොහෝ ක්රම තිබේ. අපි දකිනවා මිනිසුන් ජයග්‍රාහී සම්මාන හරහා, සහ අපගේ සුන්දර කර්මාන්තය අපව ඔසවා තබන අතර, වෙනත් පුද්ගලයින් කිසිදු වාර්තාගත ගනුදෙනු නොමැතිව අන්තර්ජාලය හරහා ඔවුන්ගේ වෘත්තීන් ගොඩනඟා ගන්නා අතර, බොහෝ කලාකරුවන්ට සහ මගේම නිහතමානීව බොහෝ අවස්ථාවන් තිබේ. මතය, මම හිතන්නේ එය පුදුම සහගතයි. මම හිතන්නේ එය ඇදහිය නොහැකි සහ මෙම කර්මාන්තයේ අපට ආලෝකයක්.

අදහස් දැක්වීම සඳහා කරන ලද ඉල්ලීමකට Osborne සහෝදරයාගේ ලේබලය ප්‍රතිචාර දැක්වූයේ නැත. ඔවුන් දෙදෙනාගේ පෙර Country Airplay රේඩියෝ නිකුතු අතර අංක 2 වෙත ළඟා වූ “Stay a Little Longer”, “It Ain’t My Fault” (අංක 12), “Burning Man” with Dierks Bentley (No. 2) සහ තවත් ඒවා ඇතුළත් වේ.

2022 ACM සම්මාන උළෙල අතරතුර Osborne සහෝදරයන් දෙවරක් රඟ දැක්වීය. ඔවුන්ගේ ගීතය “ඇටසැකිලි” ප්‍රදර්ශනයේ මුල් අවස්ථාවේදීම ගායනා කිරීමෙන් පසු ඔවුන් සමඟ එකතු විය බ්‍රිට්නි ස්පෙන්සර් “These Boots Are Made For Walkin'” ලෙසින් ACM සම්මාන උළෙල අවසන් කිරීමට.

Next Post

රෑ නිවන්න කිවත් දවලුත් පත්තු වෙයි

Tue Mar 8 , 2022
විදුලි අර්බුදයට පිළියමක් ලෙස රාත්‍රී කාලයේ වීදි ලාම්පු නිවා දමන්නැයි රජයේ බලධාරීන් ඒ ඒ අයතනවලින් ඉල්ලීම් කළ ද ජා-ඇල නගරය හා තදාසන්න ප්‍රදේශ වල අතුරු මාර්ග බෝහෝමයක දහවල් කාලයේදී ද වීදි බල්බ දැල්වෙමින් තිබෙන අයුරු දක්නට ලැබෙයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.