Paramount+ සඳහා නව Soft Rock & Hard Rock Docs: Exclusive

Paramount+ Gunpower & Sky සමඟ එක්ව නිෂ්පාදනය කරන ලද ප්‍රවාහ සේවාවේ නව සංගීත ලේඛන මාලාවන් දෙකක් සමඟ අතීතයට ගමන් කරනු ඇත.

සමහර විට අපි ස්පර්ශ කරන විට: මෘදු පාෂාණයේ පාලනය, විනාශය සහ නැවත නැඟිටීම Soft Rock හි ඉතිහාසය දෙස බලනු ඇත (එබැවින් 1977 ඩැන් හිල් හි හැඬීමෙන් වැඩ කරන මාතෘකාව) එහි 70 ගණන්වල ආරම්භයේ සිට වර්තමාන දිනය දක්වා. කොටස් තුනකින් සමන්විත මෙම වාර්තා චිත්‍රපටයට මෘදු රොක් කලාකරුවන් සමඟ නව සම්මුඛ සාකච්ඡා මෙන්ම ලේඛනාගාර සහ කාර්ය සාධන දර්ශන ඇතුළත් වේ.

නැතිවීමට කිසිවක් නැත: 80 දශකයේ හාඩ් රොක්හි නොකියූ කතාව, තුන්-පාර්ශ්වයක් ද, LA හි සන්සෙට් පටියෙන් දියත් කරන ලද දෘඩ රොක් බෑන්ඩ් පිපිරීම ගවේෂණය කරයි. “නැතිග් ටු ලොස්” යනු සන්සෙට් ස්ට්‍රිප් ප්‍රධාන එල්ඒ ගන්ස් හි 1988 පළමු ඇල්බමයේ ධාවන පථයකි.

Gunpowder & Sky ලේඛන මාලාවන් දෙකටම සහභාගී වීම සඳහා සංකේතාත්මක මෘදු රොක් සහ ලෝහ කලාකරුවන් වෙත ළඟා වීමේ ක්‍රියාවලියක යෙදී සිටී.

මෙම පියවර Gunpowder & Sky CEO නැවත එක් කරයි වෑන් ටොෆ්ලර් පැරමවුන්ට් විධායකයින් සමඟ. ටොෆ්ලර් යනු Viacom Media Networks Music & Logo Group හි හිටපු ප්‍රධාන විධායක නිලධාරියා වේ. Viacom CBS නිල වශයෙන් එහි නම පැරමවුන්ට් වෙත මාරු කළේ පෙබරවාරි මාසයේදීය.

“Karen Carpenter සහ Ozzy Osbourne ගේ අවජාතක ප්‍රේමණීය දරුවාගේ හඬ කෙබඳු වනු ඇත්දැයි ඇසීමට මා කැමති වූ තරමට, මෘදු හා හාඩ් රොක් කලාකරුවන් එකිනෙකාට මඩ ගොඩවල් ගසා ගනිමින් ලෝකයන් වෙන්ව ජීවත් වූ බව ය. පැත්තකට යනවා,” ටොෆ්ලර් ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් පැවසීය. “එහෙත්, සෑම ප්‍රභේදයක්ම විවිධාකාර, තරමක් අපගමනය සහ උමතු ලෙස දක්ෂ සංගීතඥයින්ගේ දිගු ලැයිස්තුවක් සමඟ ඇදහිය නොහැකි තරම් පොහොසත් විය, ඔවුන්ගේ කථා සහ සංගීතය අපි මෙම ලේඛන මාලාවන් දෙකෙන් අනාවරණය කර ජීවයට ගෙන එනු ඇත.”

“නව ප්‍රභේද නිර්වචනය කරන සංගීත කථා දෙකක් ජීවයට ගෙන ඒම සඳහා අපගේ හොඳ මිතුරෙකු සහ හිටපු සගයකු වන වැන් ටොෆ්ලර් සමඟ හවුල් වීමට අපි සතුටු වෙමු,” එකතු කර ඇත. බෲස් ගිල්මර්, Paramount+ සඳහා සංගීතයේ ප්‍රධාන අන්තර්ගත නිලධාරියා සහ Paramount සඳහා සංගීත, සංගීත කුසලතා, වැඩසටහන් සහ සිදුවීම්වල සභාපති. “අතිවිශිෂ්ට, මෘදු පාෂාණ යුගය සහ එහි විස්මිත දෙවන ජීවිතය විස්තර කිරීමේ සිට 80 දශකයේ ලෝහය සමඟ වඩාත් ගතික සහ අධික පරිහානියේ දශකය ගවේෂණය කිරීම දක්වා පැරමවුන්ට් + ගෝලීය පරිමාණයෙන් සංගීත අන්තර්ගතයේ හොඳම දේ ලබා දෙයි.”

වාර්තා චිත්‍රපට මේ වසරේ Paramount + හි ආරම්භ වේ. Gunpowder & Sky සඳහා ඊළඟට ඇත්තේ a ෂෙරිල් ක්‍රෝ වාර්තාමය, ෂෙරිල්එය මාර්තු 11 වන දින SXSW හි මංගල දර්ශනය වනු ඇත.

Next Post

කොවිඩ් වැළඳුනු අයගේ මොළයේ වෙනස්කම්

Tue Mar 8 , 2022
නවතම අනාවරණයකින් හෙළිවූ දේ කොවිඩ් වැළඳුණු පුද්ගලයින්ගේ මොළයේ වෙනස්කම් සිදු වන්නේ විද්‍යාඥයින් විසින් සිදු කරන ලද අධ්‍යයනයකින් අනාවරණය වී ඇති බව විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කරයි. කොවිඩ් වැළඳීමට පෙර සහ පසුව ගන්නා ලද MRI ස්කෑන් පිටපත අනුව මොළයේ පැහැදිලි වෙනස්කම් දැකිය හැකි බව මෙම අධ්‍යයනය සිදු කරන ලද විද්‍යාඥයින් පවසයි. සුළු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.