Stereophonics කට්ටලය අටවන UK අංක 1 සඳහා ‘Oochya!’

ස්ටීරියෝෆොනික්ස් අටවන එක්සත් රාජධානියේ අංක 1 සඳහා සුසර කරමින් සිටී.

වේල්ස් රොක් ප්‍රියතමයන් ප්‍රස්ථාර සතියේ දෙවන භාගයට සැලකිය යුතු ප්‍රමාණයක් ගනී Oochya!ඔවුන්ගේ 12 වැනි ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය.

අනුව OCC, Oochya! (Ignition හරහා) එහි ආසන්නතම ප්‍රතිවාදියා අභිබවා යයි, Marillion ගේ අඳුරු වීමට පැයකට පෙර (Ear Music), දෙකට එක අනුපාතයකින්.

කෙලී ජෝන්ස් විසින් මෙහෙයවන ලද ප්‍රවීණ ඇඳුම මාතෘකා හතක් සමඟ නිල එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම ප්‍රස්ථාරයේ පෙරමුණ ගෙන ඇත: කාර්ය සාධනය සහ කොක්ටේල් (1999 සිට) ඉටු කිරීමට ප්රමාණවත් අධ්යාපනය (2001), ඔබ ආපසු පැමිණීමට එහි යා යුතුය (2003), භාෂාව ලිංගික හිංසනය වෙනත් (2005), පින් එක අදින්න (2007), ගම ජීවත් කරවන්න (2015) සහ කාරුණික (2019)

මේ අතර, Marillion 2004 සිට ඔවුන්ගේ ඉහළම ප්‍රස්ථාරගත ඇල්බමය සඳහා පාඨමාලාවේ සිටී ඔයා ගියාඅංක 7 හි උපරිමයට පත් විය. අඳුරු වීමට පැයකට පෙර රොක් ඇඳුමේ 20 වැනි ඇල්බමය වේ.

මත අංක 3 ට පැමිණේ නිල ප්‍රස්ථාර යාවත්කාලීන කිරීම වේ කොරල්පර එහි 20 වැනි සංවත්සරය නැවත නිකුත් කිරීමෙන් පසු b-පැති සහ කලින් නිකුත් නොකළ කප්පාදුවලින් පසු පිපිරුමක් භුක්ති විඳිමින් සිටින නමම සහිත මංගල (Run On හරහා). 2002 දී එහි මුල් නිකුතුවෙන් පසුව, කොරල්පර අංක 5 දක්වා ඉහළ ගියේය.

නව නිකුතු සඳහා කාර්යබහුල සතියක් තුළ, ස්වීඩන් බර ලෝහ ඇඳුම සබටන් ඔවුන්ගේ දහවන ස්ටූඩියෝ ඇල්බමය සමඟ හොඳම 10 මංගල දර්ශනය සඳහා සූදානම් වේ සියලු යුද්ධ අවසන් කිරීමට යුද්ධය (න්යෂ්ටික පිපිරීම), අංක 6 හි නව; Kris Barras සංගීත කණ්ඩායම අංක 8 සිට ආරම්භ වේ මරණ නිම්න පාරාදීසය (මැස්කොට්); සහ ප්‍රස්ථාර පිපිරීමේ අංක 9 හි Kojey රැඩිකල් දුනු සිනහ වීමට හේතුව (අත්ලාන්තික්), ඔහුගේ පළමු ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය.

මේ අතර, වෙතින් නව නිකුතු ඩොලි පාර්ටන් (දුවන්න, රෝස, දුවන්න අංක 14 දී සමනලයා හරහා), අශ්ව කණ්ඩායම (දේවල් විශිෂ්ටයි BMG හරහා අංක 16 දී සහ කවාලාගේ (ඔබ සමඟ වඩා හොඳයි වර්ජින් හරහා අංක 20 හි) අයි ටොප් 20 මංගල, සම්භාව්‍ය කට්ටල වලින් ලෙමන් හෙඩ්ස් (එය රේ ගැන ලැජ්ජාවකි අංක 11 දී ගින්න හරහා) සහ රෝස ෆ්ලොයිඩ් (The Piper at the Gates of Dawn රයිනෝ හරහා අංක 36 හි) නැවත නිකුත් කිරීමේ ව්‍යාපාරවල පිටුපසින් ඉහළම 40 දක්වා බලය ලබා ගනී.

නිල එක්සත් රාජධානියේ කේවල සහ ඇල්බම ප්‍රස්ථාර දේශීය වේලාවෙන් සිකුරාදා අග ඉදිරිපත් කෙරේ.

Next Post

සාර්ථක අපනයනකරුවන්ට වාසියක්

Tue Mar 8 , 2022
ඉකුත් වසරට සාපේක්ෂව මේ වසරේ මුල් කාර්තුවේ දී අපනයන ආදායම වැඩි කරගත් අපනයනකරුවන් සඳහා වැඩිවන ඩොලරයකට රුපියල් 30ක් බැගින් අමතර මුදලක් ගෙවීමට කැබිනට් මණ්ඩලය තීරණය කර ඇත.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.