අමාත්‍යාංශ කිහිපයක ආයතනික සහ නීතිමය රාමුව, රාජ්‍ය අමාත්‍යාංශ සංශෝධනය කෙරේ

එක් අමාත්‍යාංශයක් සහ රාජ්‍ය අමාත්‍යාංශ දෙකක ආයතනික සහ නීතිමය රාමුව සංශෝධනය කරමින් ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා විසින් අතිවිශේෂ ගැසට් නිවේදනයක් නිකුත් කර තිබේ. තව..

Next Post

ඛණිජ තෙල් තොග ගබඩා පර්යන්තයට නව සභාපතිවරයෙක්

Wed Mar 9 , 2022
විශ්‍රාමික මේජර් එම්. ආර්. ඩබ්ලිව්. ද සොයිසාට නව තනතුරක් ලංකා ඛණිජ තෙල් තොග ගබඩා පර්යන්ත සමාගමේ නව සභාපතිවරයා ලෙස විශ්‍රාමික මේජර් නිවේදනය එම් ආර් ඩබ්ලිව් ද සොයිසා මහතා පත් කර ඇත. ඔහු අද වෙනුවට සිය තනතුරේ වැඩ භාරගැනීමට නියමිත බව ද වාර්තා වේ. The post ඛණිජ තෙල් තොග ගබඩා පර්යන්තයට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.