කුප්‍රකට BIG සඳහා NFT එකතුවක් පැමිණේ

Web3 සමාගම OneOf බදාදා (මාර්තු 9) නිවේදනය කළේ ඔවුන් වතුයාය සමඟ හවුල් වන බවයි. කුප්‍රකට BIG නැසීගිය රැප් ගායකයාට ගෞරවයක් වශයෙන් NFT එකතුවක් නිකුත් කිරීමට.

ඩිජිටල් බ්ලොක්චේන් 1997 මාර්තු 9 වන දින ඩ්‍රයිව් බයි වෙඩි තැබීමකින් බිගීගේ ඛේදනීය මරණයේ විසිපස්වන සංවත්සරය මෙන්ම ඔහුගේ මරණින් පසු දෙවන වසර ඇල්බමය නිකුත් කිරීම සනිටුහන් කරයි. මරණයෙන් පසු ජීවිතය සති දෙකකට පසුව.

මුදා හැරීමේ දිනයක් තවමත් ප්‍රකාශයට පත් කර නොමැති අතර, NFTs විකිණීමෙන් ලැබෙන ආදායමෙන් කොටසක් කෙලින්ම ක්‍රිස්ටෝපර් වොලස් අනුස්මරණ පදනම වෙත පරිත්‍යාග කරනු ලැබේ – එය සිහිපත් කිරීම සඳහා පිහිටුවන ලද දානපති සංවිධානය හිප් හොප් සුපිරි තරුව.

“OnOf සමඟ අපගේ හවුල්කාරිත්වය සහ මෙම පළමු නිලධාරියා සමඟ මගේ පුත් ක්‍රිස්ටෝපර් අනුස්මරණය කිරීමට ඔවුන්ගේ විශේෂඥභාවය පිළිබඳව අපි සතුටු වෙමු. NFT ඔහුගේ රසිකයින්ට සහ ඔහුගේ සංගීතයට ඔවුන් දක්වන ආදරයට සහභාගී වීමට සහ ගෞරවය දැක්වීමට අවස්ථාවක් ලබා දීම සඳහා අතහැර දමන්න, ”බිගීගේ මව වොලෙටා වොලස් ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියාය.

OneO of ප්‍රධාන මෙහෙයුම් නිලධාරි සහ සම-නිර්මාතෘ Josh James තවදුරටත් මෙසේ පැවසීය: “Biggie Smalls හි ඇදහිය නොහැකි උරුමය සැමරීම සඳහා ක්‍රිස්ටෝපර් වොලස් වතුයාය සමඟ වැඩ කිරීමට ලැබීම අපට ගෞරවයක්. NFT තාක්‍ෂණය භාවිතා කරමින්, බිගීගේ උරුමය සහ සංගීතය සහ සංස්කෘතිය කෙරෙහි ඔහුගේ අතිවිශාල බලපෑම බ්ලොක්චේන් මත සදාකාලිකවම තහවුරු වනු ඇත, ගෞරවයට පාත්‍ර වීමට සහ ලොව පුරා සිටින රසිකයින් සමඟ සහ ඉදිරි පරම්පරාවන් සඳහා බෙදාගනු ඇත.

OneOf හි නිල වෙබ් අඩවියේ NFT පහත වැටීම සම්බන්ධයෙන් රසිකයින්ට යාවත්කාලීන සහ ඇඟවීම් සඳහා ලියාපදිංචි විය හැක මෙතන.

ආපසු 2020 දී, ඔහුගේ වෘත්තීය ජීවිතයේ අවසන් ඡායාරූප රූගත කිරීමේදී The Notorious BIG විසින් පැළඳ සිටි සුප්‍රසිද්ධ කිරුළ වූයේ වෙන්දේසි කළා Sotheby’s පළමු-hip-hop වෙන්දේසියේදී. බිගී 2020 දී රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් වෙත ඇතුළත් කරන ලදී.

OneOf හි කුප්‍රකට BIG එකතුව පිළිබඳ නිල නිවේදනය පහතින් බලන්න.

Next Post

ගුන්නා ගැන ඔබ නොදත් කරුණු 5ක් | දැන්වීම් පුවරුව

Wed Mar 9 , 2022
ඔහුගේ Billboard Cover shoot එකේදී, Gunna ඔහුගේ රසිකයින් මවිතයට පත් කළ හැකි ඔහු ගැන කරුණු පහක් බෙදා ගත්තේය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.