ටවුන් හෝල් අවට මාර්ග අවහිර වෙයි

සමස්ත ලංකා හෙද සංගමය සංවිධානය කරන ලද පා ගමනක් හා උද්ඝෝෂණයක් කොළඹ ජාතික රෝහලේ සිට පා ගමනින් සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශයට පැමිණ පැමිණෙමින් තිබේ .

Next Post

ජර්මේන් ෆ්‍රැන්කෝ 'එන්කැන්ටෝ' සඳහා 2022 SCL සම්මානය දිනා ගනී: ඔස්කාර් ඊළඟද? (සම්පූර්ණ ජයග්‍රාහකයින්ගේ ලැයිස්තුව)

Wed Mar 9 , 2022
ජර්මේන් ෆ්‍රැන්කෝගේ ඔස්කාර් සම්මානය සඳහා නිර්දේශිත ලකුණු එන්කැන්ටෝ තෙවන වාර්ෂික චිත්‍රාගාරයේ චිත්‍රපටයක් සඳහා කැපී පෙනෙන මුල් ලකුණු ලබා ගත්තේය SCL සම්මාන, නිර්මාපකයින්ගේ සහ ගීත රචකයින්ගේ සංගමය විසින් පිරිනමනු ලබන සම්මාන. මෙම සම්මාන ප්‍රදානය අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) ලොස් ඇන්ජලීස් හි Skirball සංස්කෘතික මධ්‍යස්ථානයේදී සිදු විය. ෆ්‍රැන්කෝගේ ලකුණු තවත් ඔස්කාර් සම්මානය සඳහා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.