නතාශාගේ වීඩියෝවක් බුකිය කළඹමින් එළියට (වීඩියෝ)

එළියට ආව සුරූපී නතාශාගේ වීඩියෝව මෙතනින්

නතාශා පෙරේරා කියන්නේජනප්‍රියයෙන් හිනිපෙත්තටම නැඟි සුරූපී තාරකාවක්.

බොලිවුඩ් නිළියකගේ පෙනුමෙන් සියල්ල වසඟයට ගන්න ඇය තිරයේ මුහුණු පොතේ කතාබහට ලක්වෙන තාරකාවක්

පසුගිය දවසක ඇයගේ අලුත්ම ගීතය ගැන සඳහන් කර ඇති සමාජ මාධ්‍ය ගිණුමට නවතම වීඩියෝවක් එක් කර තිබුණා.

The post නතාශාගේ වීඩියෝවක් බුකිය ගැන එළියට (වීඩියෝ) appeared first on අරුණ.

Next Post

Florence + The Machine Reveals 'Fairytale' Fifth Album 'Dance Fever': Artwork බලන්න

Wed Mar 9 , 2022
ෆ්ලෝරන්ස් + යන්ත්රයගේ නව සංගීතය ළඟදීම පැමිණේ. බදාදා (මාර්තු 9) පෙරටුගාමී කාන්තා ෆ්ලොරන්ස් වෙල්ච් ඇල්බමයේ කලා කෘති බෙදා ගත් අතර සංගීත කණ්ඩායමේ ඉදිරි පස්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමයේ මාතෘකාව හෙළි කළේය. නර්තන උණ. වෙල්ච් ඉන්ස්ටග්‍රෑම් හරහා ප්‍රවෘත්ති බෙදා ගත්තේ ඇගේ රැලි සහිත රතු හිසකෙස් සහ රන්වන් සේද තොප්පියකින් විශාල මල් පැළඳ, පින්තාරු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.